|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−0%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтегрована графіка (опис) | без графіки |
|---|---|
| Архітектура ядра AMD | AMD Zen 3 |
| Вага без упаковки, кг | 0.03 |
| Вага в упаковці, кг | 0.04 |
| Версія PCI express | 4.0 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дата виходу | 04.04.2022 |
| Кеш-пам'ять | 32MB |
| Кулер у комплекті | Ні |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Кількість потоків, шт. | 12 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість ядер, шт. | 6 |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.4 GHz |
| Максимальна частота пам'яті | 3200 МГц |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 3200 MHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Максимально допустима температура | 90°C |
| Модель | 5 5600 |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 384KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | 3 МБ |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | 32 МБ |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Покоління процессора | 5 Gen (Zen3) |
| Потужність TDP | 65 Вт |
| Потужність TDP, Вт | 65.00 |
| Призначення | для настільного ПК |
| Підтримка 64 біт | Так |
| Розблокований множник | Так |
| Серія/родина процесора | AMD Ryzen |
| Сокет | AM4 |
| Стандарти пам'яті | PC4-25600 (DDR4 3200 МГц) |
| Сімейство процесорів | Ryzen 5 |
| Тактова частота, ГГц | 3,5 - 4,4 |
| Технології | AMD Virtualization Technology, Advanced Vector Extensions 2.0, Streaming SIMD Extensions 4.2, Streaming SIMD Extensions 4.1, Streaming SIMD Extensions 4A, Streaming SIMD Extensions 3, Streaming SIMD Extensions 2, Streaming SIMD Extensions, Advanced Vector |
| Техпроцес | 7 нм |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Тип пакування | Tray |
| Типи модулів пам'яті | DDR4 |
| Частота процесора в режимі Turbo | 4400.00 |
| Частота процесора, Гц | 3500.00 |
| Частота роботи пам'яті | 3200 |
Новий відгук або коментар
Процесор AMD Ryzen 5 5600 (3.5GHz 32MB 65W AM4) Tray (100-000000927)
Немає в наявності
Код товару: 608444
6 036 грн
6 062 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Найшвидший виграє Цей кращий в світі процесор для настільних ПК гарантує прекрасну продуктивність в іграх. Технологія AMD StoreMI Простий і швидкий спосіб розширити сховище даних настільного ПК з процесором AMD Ryzen і прискорити його роботу. Програма AMD Ryzen Master Проста і потужна програма для розгону процесорів AMD Ryzen. AMD Ryzen VR-Ready Premium Для користувачів, які хочуть отримати максимум задоволення від використання технології віртуальної реальності, компанія AMD пропонує високопродуктивні процесори Ryzen VR-Ready Premium.
![Процесор AMD Ryzen 5 5600 (3.5GHz 32MB 65W AM4) Tray (100-000000927) [608444] Процесор AMD Ryzen 5 5600 (3.5GHz 32MB 65W AM4) Tray (100-000000927) [608444]](/content/images/38/390x390l80mc0/42123836858551.jpg)
![Процесор AMD Ryzen 5 5600 (3.5GHz 32MB 65W AM4) Tray (100-000000927) [608444] Процесор AMD Ryzen 5 5600 (3.5GHz 32MB 65W AM4) Tray (100-000000927) [608444]](/content/images/38/500x281l80mc0/59324046151861.jpg)
![Процесор AMD Ryzen 5 5600 (3.5GHz 32MB 65W AM4) Tray (100-000000927) [608444] Процесор AMD Ryzen 5 5600 (3.5GHz 32MB 65W AM4) Tray (100-000000927) [608444]](/content/images/38/778x390l80mc0/71997632063661.jpg)
![Процесор AMD Ryzen 5 5600 (3.5GHz 32MB 65W AM4) Tray (100-000000927) [608444] Процесор AMD Ryzen 5 5600 (3.5GHz 32MB 65W AM4) Tray (100-000000927) [608444]](/content/images/38/390x390l80mc0/43927625207912.jpg)