|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−0%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтегрована графіка (опис) | без графіки |
|---|---|
| Архітектура ядра AMD | AMD Zen 3 |
| Вага без упаковки, кг | 0.35 |
| Вага в упаковці, кг | 0.44 |
| Версія PCI express | 4.0 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дата виходу | 04.04.2022 |
| Додатково | процесорний кулер в комплекті |
| Кеш-пам'ять | 32MB |
| Країна виробництва | China |
| Кулер у комплекті | Так |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Кількість потоків, шт. | 12 |
| Кількість ядер | 6 core(s) |
| Кількість ядер, шт. | 6 |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.4 GHz |
| Максимальна частота пам'яті | 3200 МГц |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 3200 MHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Максимально допустима температура | 90°C |
| Модель | Ryzen 5 5600 BOX s-AM4 |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | 384 КБ |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | 3 MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | 32 |
| Охолодження в комплекті | кулер у комплекті |
| Покоління процессора | 5 Gen (Zen3) |
| Потужність TDP | 65 Вт |
| Потужність TDP, Вт | 65.00 |
| Призначення | Настільний ПК |
| Підтримка 64 біт | Так |
| Режим Turbo | Так |
| Розблокований множник | Так |
| Серія/родина процесора | AMD Ryzen |
| Сокет | AM4 |
| Стандарти пам'яті | PC4-25600 (DDR4 3200 МГц) |
| Сімейство процесорів | AMD Ryzen 5 |
| Тактова частота, ГГц | 3.5 |
| Технології | AMD Virtualization Technology, AMD Secure Hash Algorithm extensions (SHA), 3-operand Fused Multiply-Add, Advanced Vector Extensions 2.0, Streaming SIMD Extensions 4.2, Streaming SIMD Extensions 4.1, Streaming SIMD Extensions 4A, Streaming SIMD Extensions |
| Техпроцес | 7 |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Тип пакування | Box |
| Типи модулів пам'яті | DDR4 |
| Частота процесора в режимі Turbo | 3.50 |
| Частота процесора, Гц | 3500.00 |
| Частота роботи пам'яті | 3200 |
Новий відгук або коментар
Центральний процесор AMD Ryzen 5 5600 6C/12T 3.5/4.4GHz Boost 32Mb AM4 65W Wraith Stealth cooler Box (100-100000927BOX)
Немає в наявності
Код товару: 110363
6 954 грн
6 969 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Центральний процесор Ryzen 5 5600 - це високопродуктивний процесор, що забезпечує виняткову обчислювальну потужність під час виконання різних завдань. Завдяки 6 ядрам і 12 потокам, базовій тактовій частоті 3,5 ГГц і максимальній тактовій частоті 4,4 ГГц цей процесор забезпечує вражаючу продуктивність.
![Центральний процесор AMD Ryzen 5 5600 6C/12T 3.5/4.4GHz Boost 32Mb AM4 65W Wraith Stealth cooler Box (100-100000927BOX) [110363] Центральний процесор AMD Ryzen 5 5600 6C/12T 3.5/4.4GHz Boost 32Mb AM4 65W Wraith Stealth cooler Box (100-100000927BOX) [110363]](/content/images/3/390x390l80mc0/60156656674957.jpg)
![Центральний процесор AMD Ryzen 5 5600 6C/12T 3.5/4.4GHz Boost 32Mb AM4 65W Wraith Stealth cooler Box (100-100000927BOX) [110363] Центральний процесор AMD Ryzen 5 5600 6C/12T 3.5/4.4GHz Boost 32Mb AM4 65W Wraith Stealth cooler Box (100-100000927BOX) [110363]](/content/images/3/478x390l80mc0/38753092494158.jpg)
![Центральний процесор AMD Ryzen 5 5600 6C/12T 3.5/4.4GHz Boost 32Mb AM4 65W Wraith Stealth cooler Box (100-100000927BOX) [110363] Центральний процесор AMD Ryzen 5 5600 6C/12T 3.5/4.4GHz Boost 32Mb AM4 65W Wraith Stealth cooler Box (100-100000927BOX) [110363]](/content/images/3/390x390l80mc0/69245979951711.jpg)
![Центральний процесор AMD Ryzen 5 5600 6C/12T 3.5/4.4GHz Boost 32Mb AM4 65W Wraith Stealth cooler Box (100-100000927BOX) [110363] Центральний процесор AMD Ryzen 5 5600 6C/12T 3.5/4.4GHz Boost 32Mb AM4 65W Wraith Stealth cooler Box (100-100000927BOX) [110363]](/content/images/3/557x390l80mc0/92177574818830.jpg)