|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтегрована графіка | Так |
|---|---|
| Інтегрована графіка (опис) | AMD Radeon Vega 7 |
| Архітектура ядра AMD | AMD Zen 3 |
| Вага без упаковки, кг | 0.03 |
| Вага в упаковці, кг | 0.04 |
| Версія PCI express | 3.0 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дата виходу | 13.04.2021 |
| Кеш-пам'ять | 16MB |
| Кулер у комплекті | Ні |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Кількість потоків, шт. | 12 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість ядер графічного процесора, шт. | 7 |
| Кількість ядер, шт. | 6 |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.4 GHz |
| Максимальна частота пам'яті | 3200 МГц |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 3200 MHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Модель | 5600G |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | - |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | 3 МБ |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | 16 МБ |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Покоління процессора | 5 Gen (Zen3) |
| Потужність TDP | 65 Вт |
| Потужність TDP, Вт | 65.00 |
| Призначення | Для комп'ютерів |
| Розблокований множник | Так |
| Серія/родина процесора | AMD Ryzen 5 |
| Сокет | Socket AM4 |
| Сімейство процесорів | Ryzen 5 |
| Тактова частота графічного процесора | 1900 MHz |
| Тактова частота, ГГц | 3,9 |
| Техпроцес | 7 нм |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Тип пакування | Tray |
| Частота процесора в режимі Turbo | 4400.00 |
| Частота процесора, Гц | 3900.00 |
| Частота роботи пам'яті | 3200 |
Новий відгук або коментар
Процесор AMD Ryzen 5 6C/12T 5600G (3.9/4.4GHz,16MB,65W,Radeon Vega 7, AM4) tray (100-000000252)
Немає в наявності
Код товару: 404980
7 216 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Процесор AMD Ryzen 5 6C
12T 5600G (3.9
4.4GHz,16MB,65W,Radeon Vega 7, AM4) tray
12T 5600G (3.9
4.4GHz,16MB,65W,Radeon Vega 7, AM4) tray
![Процесор AMD Ryzen 5 6C/12T 5600G (3.9/4.4GHz,16MB,65W,Radeon Vega 7, AM4) tray (100-000000252) [404980] Процесор AMD Ryzen 5 6C/12T 5600G (3.9/4.4GHz,16MB,65W,Radeon Vega 7, AM4) tray (100-000000252) [404980]](/content/images/44/390x390l80mc0/88133555112639.jpg)
![Процесор AMD Ryzen 5 6C/12T 5600G (3.9/4.4GHz,16MB,65W,Radeon Vega 7, AM4) tray (100-000000252) [404980] Процесор AMD Ryzen 5 6C/12T 5600G (3.9/4.4GHz,16MB,65W,Radeon Vega 7, AM4) tray (100-000000252) [404980]](/content/images/44/386x390l80mc0/56806943767582.jpg)