|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтегрована графіка (опис) | без графіки |
|---|---|
| Архітектура ядра AMD | Zen 3 |
| Версія PCI express | 4.0 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дата виходу | 05.11.2020 |
| Кулер у комплекті | Так |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Кількість потоків, шт. | 12 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість ядер, шт. | 6 |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.6 GHz |
| Максимальна частота пам'яті | 3700 МГц |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 3200 MHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | 3 МБ |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | 32 МБ |
| Охолодження в комплекті | кулер у комплекті |
| Покоління процессора | 5 Gen (Zen3) |
| Потужність TDP | 65 Вт |
| Призначення | для настільного ПК |
| Розблокований множник | Так |
| Сокет | AM4 |
| Сімейство процесорів | Ryzen 5 |
| Тактова частота, ГГц | 3,7 - 4,6 |
| Техпроцес | 7 нм |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Тип пакування | Tray+кулер |
Новий відгук або коментар
Процесор AMD Ryzen 5 5600X (3.7GHz 32MB 65W AM4) Multipack (100-100000065MPK)
Немає в наявності
Код товару: 614264
5 496 грн
5 679 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
AMD Ryzen 5 5600X є 6-ядерним процесором з тактовою частотою 3.7 ГГц, підвищує до 4.6 ГГц в режимі обчислювального розгону. Ядра здатні обробляти 12 потоків. Об"єм кеш-пам"яті 3-го рівня становить 32 Мб. З інших особливостей даної моделі процесора відзначаються інтерфейс PCIe 4.0, розблокований множник і TDP на рівні попередника - 65 Вт.
![Процесор AMD Ryzen 5 5600X (3.7GHz 32MB 65W AM4) Multipack (100-100000065MPK) [614264] Процесор AMD Ryzen 5 5600X (3.7GHz 32MB 65W AM4) Multipack (100-100000065MPK) [614264]](/content/images/15/390x390l80mc0/37367948634668.jpg)