|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтегрована графіка (опис) | Radeon Graphics |
|---|---|
| Архітектура ядра AMD | AMD Zen 4 |
| Версія PCI express | 5.0 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Кулер у комплекті | Ні |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Кількість потоків, шт. | 12 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість ядер, шт. | 6 |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.5 GHz |
| Максимальна частота пам'яті | 5200 МГц |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 5200 MHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | 384 КБ |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | 6 МБ |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | 96 МБ |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Покоління процессора | 7 Gen (Zen4) |
| Потужність TDP | 65 Вт |
| Призначення | для настільного ПК |
| Розблокований множник | Так |
| Сокет | AM5 |
| Сімейство процесорів | Ryzen 5 |
| Тактова частота, ГГц | 4 - 4.5 |
| Техпроцес | 5 нм |
| Тип оперативной пам'яті | DDR5 |
| Тип пакування | Tray |
Новий відгук або коментар
Процесор AMD Ryzen 5 7500X3D 4.0GHz (96MB, Zen 4, 65W, AM5) Tray (100-000001904)
Немає в наявності
Код товару: 616612
10 777 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Процесор AMD Ryzen 5 7500X3D (100-000001904) - це високопродуктивне рішення для ігрових і професійних систем, створене на базі архітектури Zen 4. Ключова особливість моделі - технологія 3D V-Cache, яка значно збільшує обсяг кеш-пам`яті L3, забезпечує істотний. Базова частота 4.0 ГГц та оптимізована робота під навантаженням роблять процесор потужним та ефективним вибором для сучасних ПК. Модель AMD Ryzen 5 7500X3D (100-000001904) підтримує сучасні стандарти, включаючи пам`ять DDR5 та інтерфейс PCIe 5.0, що відкриває доступ до високих швидкостей обміну даними та підвищеної пропускної спроможності системи. Енергоефективність архітектури Zen 4 забезпечує стабільну роботу при тривалих навантаженнях, а техпроцес 5 нм підвищує продуктивність на ват, покращуючи загальну ефективність та ресурс системи. Варіант Tray поставляється без кулера, що дозволяє користувачеві самостійно вибрати оптимальне охолодження під свої потреби. Процесор ідеально підходить для геймерів, творчих фахівців та користувачів, які працюють із вимогливим програмним забезпеченням. AMD Ryzen 5 7500X3D (100-000001904) легко справляється з багатозадачністю, забезпечує плавний ігровий процес та високу швидкість обробки даних. Це універсальне рішення, яке поєднує сучасні технології, високий запас продуктивності та готовність до майбутніх оновлень системи.
![Процесор AMD Ryzen 5 7500X3D 4.0GHz (96MB, Zen 4, 65W, AM5) Tray (100-000001904) [616612] Процесор AMD Ryzen 5 7500X3D 4.0GHz (96MB, Zen 4, 65W, AM5) Tray (100-000001904) [616612]](/content/images/38/390x390l80mc0/54955611463491.jpg)
![Процесор AMD Ryzen 5 7500X3D 4.0GHz (96MB, Zen 4, 65W, AM5) Tray (100-000001904) [616612] Процесор AMD Ryzen 5 7500X3D 4.0GHz (96MB, Zen 4, 65W, AM5) Tray (100-000001904) [616612]](/content/images/38/693x390l80mc0/59796083501289.jpg)
![Процесор AMD Ryzen 5 7500X3D 4.0GHz (96MB, Zen 4, 65W, AM5) Tray (100-000001904) [616612] Процесор AMD Ryzen 5 7500X3D 4.0GHz (96MB, Zen 4, 65W, AM5) Tray (100-000001904) [616612]](/content/images/38/456x390l80mc0/90747783123381.jpg)
![Процесор AMD Ryzen 5 7500X3D 4.0GHz (96MB, Zen 4, 65W, AM5) Tray (100-000001904) [616612] Процесор AMD Ryzen 5 7500X3D 4.0GHz (96MB, Zen 4, 65W, AM5) Tray (100-000001904) [616612]](/content/images/38/390x390l80mc0/43923713027599.jpg)
![Процесор AMD Ryzen 5 7500X3D 4.0GHz (96MB, Zen 4, 65W, AM5) Tray (100-000001904) [616612] Процесор AMD Ryzen 5 7500X3D 4.0GHz (96MB, Zen 4, 65W, AM5) Tray (100-000001904) [616612]](/content/images/38/390x390l80mc0/93832149274529.jpg)
![Процесор AMD Ryzen 5 7500X3D 4.0GHz (96MB, Zen 4, 65W, AM5) Tray (100-000001904) [616612] Процесор AMD Ryzen 5 7500X3D 4.0GHz (96MB, Zen 4, 65W, AM5) Tray (100-000001904) [616612]](/content/images/38/581x390l80mc0/86949929408398.jpg)