|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
AMD Ryzen 7 5700
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| Інтегрована графіка (опис) | немає |
|---|---|
| Архітектура ядра AMD | AMD Zen 3 |
| Вага без упаковки, кг | 0.03 |
| Вага в упаковці, кг | 0.71 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дата виходу | 04.04.2022 |
| Кеш-пам'ять | 16MB |
| Кулер у комплекті | Так |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість потоків | 16 потоків |
| Кількість потоків, шт. | 16 |
| Кількість ядер | 8 |
| Кількість ядер, шт. | 8 |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.6 GHz |
| Максимальна частота пам'яті | 3200 МГц |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 3200 MHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Модель | 5700 |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 512KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 4MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 16MB |
| Охолодження в комплекті | кулер у комплекті |
| Покоління процессора | Zen3 |
| Потужність TDP | 65 Вт |
| Потужність TDP, Вт | 65.00 |
| Призначення | Для комп'ютерів |
| Розблокований множник | Так |
| Серія/родина процесора | AMD Ryzen 7 |
| Сокет | SAM4 |
| Сімейство процесорів | Cezanne |
| Тактова частота, ГГц | 3.7 GHz |
| Техпроцес | 7nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Тип пакування | BOX |
| Частота процесора в режимі Turbo | 4600.00 |
| Частота процесора, Гц | 3700.00 |
| Частота роботи пам'яті | 3200 |
AMD Ryzen 7 5700