|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтегрована графіка (опис) | без графіки |
|---|---|
| Архітектура ядра AMD | Zen 3 |
| Вага без упаковки, кг | 0.12 |
| Вага в упаковці, кг | 0.16 |
| Вага упаковки, кг | 0.62 |
| Версія PCI express | 4.0 |
| Висота упаковки, см | 15.00 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дата виходу | 08.01.2024 |
| Кеш-пам'ять | 96MB |
| Кулер у комплекті | Ні |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість потоків | 16 потоків |
| Кількість потоків, шт. | 16 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість ядер, шт. | 8 |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.1 GHz |
| Максимальна частота пам'яті | 3200 МГц |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 3200 MHz |
| Максимальний TDP | 105 Вт |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Максимально допустима температура | 90°C |
| Модель | 5700X3D |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | 512 КБ |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | 4 МБ |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | 96 МБ |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Покоління процессора | 5 Gen (Zen3) |
| Потужність TDP | 105 Вт |
| Потужність TDP, Вт | 105.00 |
| Призначення | для настільного ПК |
| Розблокований множник | Ні |
| Серія/родина процесора | Ryzen 7 |
| Сокет | AM4 |
| Сімейство процесорів | Ryzen 7 |
| Тактова частота, ГГц | 3 - 4,1 |
| Техпроцес | 7 нм |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Тип пакування | BOX без кулера |
| Частота процесора в режимі Turbo | 4100.00 |
| Частота процесора, Гц | 3000.00 |
| Частота роботи пам'яті | 2666/2933/3200 |
| Ширина упаковки, см | 14.00 |
Новий відгук або коментар
Процесор AMD Ryzen 7 5700X3D (3.0GHz 96MB 105W AM4) Box (100-100001503WOF)
Немає в наявності
Код товару: 613107
11 441 грн
11 556 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Технологія AMD 3D V-Cache Інноваційна технологія 3D-стекінгу для серверних та настільних додатків. Ігри на ПК із ОС Windows 11. Комп'ютери на базі технологій AMD під керуванням Windows 11 забезпечують виняткові враження від ігор. Архітектура процесорних ядер AMD "Zen 3" Найшвидші у світі ядра для геймерів на ПК. Найшвидший виграє. Цей найкращий у світі процесор для настільних ПК гарантує прекрасну продуктивність в іграх. Технологія AMD StoreMI. Простий і швидкий спосіб розширити сховище даних настільного ПК із процесором AMD Ryzen і прискорити його роботу. Програма AMD Ryzen Master. Проста і потужна програма для розгону процесорів AMD Ryzen. AMD Ryzen VR-Ready Premium. Для користувачів, які хочуть отримати максимум задоволення від використання технології віртуальної реальності, компанія AMD пропонує високопродуктивні процесори Ryzen VR-Ready Premium.
![Процесор AMD Ryzen 7 5700X3D (3.0GHz 96MB 105W AM4) Box (100-100001503WOF) [613107] Процесор AMD Ryzen 7 5700X3D (3.0GHz 96MB 105W AM4) Box (100-100001503WOF) [613107]](/content/images/2/390x390l80mc0/62711705219977.jpg)
![Процесор AMD Ryzen 7 5700X3D (3.0GHz 96MB 105W AM4) Box (100-100001503WOF) [613107] Процесор AMD Ryzen 7 5700X3D (3.0GHz 96MB 105W AM4) Box (100-100001503WOF) [613107]](/content/images/2/390x390l80mc0/50238703722166.jpg)
![Процесор AMD Ryzen 7 5700X3D (3.0GHz 96MB 105W AM4) Box (100-100001503WOF) [613107] Процесор AMD Ryzen 7 5700X3D (3.0GHz 96MB 105W AM4) Box (100-100001503WOF) [613107]](/content/images/2/390x390l80mc0/86163134762126.jpg)