|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтегрована графіка | Так |
|---|---|
| Інтегрована графіка (опис) | Radeon Graphics |
| Архітектура ядра AMD | AMD Zen 5 |
| Вага без упаковки, кг | 0.04 |
| Вага в упаковці, кг | 0.10 |
| Версія PCI express | 5.0 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Кеш-пам'ять | 32MB |
| Країна виробництва | China |
| Кулер у комплекті | Ні |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість потоків | 16 потоків |
| Кількість потоків, шт. | 16 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість ядер графічного процесора, шт. | 2 |
| Кількість ядер, шт. | 8 |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.5 GHz |
| Максимальна частота пам'яті | 5600 МГц |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 5600 MHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 192 ГБ |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Модель | 9700X |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | 512 КБ |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | 8 МБ |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | 32 МБ |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Покоління процессора | 9 Gen (Zen5) |
| Потужність TDP | 65 Вт |
| Потужність TDP, Вт | 65.00 |
| Призначення | для настільного ПК |
| Розблокований множник | Так |
| Серія/родина процесора | AMD Ryzen 7 |
| Сокет | AM5 |
| Сімейство процесорів | Ryzen 7 |
| Тактова частота графічного процесора | 2200 MHz |
| Тактова частота, ГГц | 3,8 - 5,5 |
| Техпроцес | 4 нм |
| Тип оперативной пам'яті | DDR5 |
| Тип пакування | Коробка |
| Частота процесора в режимі Turbo | 5.50 |
| Частота процесора, Гц | 3800.00 |
| Частота роботи пам'яті | 5600 |
Новий відгук або коментар
Процесор AMD CPU Desktop Ryzen 7 8/16T 9700X (3.8GHz/5.5GHz 40MB 65W AM5) box with Radeon Graphics (100-100001404WOF)
Немає в наявності
Код товару: 501393
14 706 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Для комп'ютерів
Ryzen 7
9700X
Granite Ridge AM5
3800 МГц
Кількість ядер 8
Об'єм кеша 32MB
Сокет SAM5
Потужність 65 Вт
Частота процесора в режимі Turbo 5500 МГц
Модель відеокарти Radeon
Частота графічного процесора 2200 МГц
Max temperature 95°C
Тип упаковки BOX
Ryzen 7
9700X
Granite Ridge AM5
3800 МГц
Кількість ядер 8
Об'єм кеша 32MB
Сокет SAM5
Потужність 65 Вт
Частота процесора в режимі Turbo 5500 МГц
Модель відеокарти Radeon
Частота графічного процесора 2200 МГц
Max temperature 95°C
Тип упаковки BOX
![Процесор AMD CPU Desktop Ryzen 7 8/16T 9700X (3.8GHz/5.5GHz 40MB 65W AM5) box with Radeon Graphics (100-100001404WOF) [501393] Процесор AMD CPU Desktop Ryzen 7 8/16T 9700X (3.8GHz/5.5GHz 40MB 65W AM5) box with Radeon Graphics (100-100001404WOF) [501393]](/content/images/40/390x390l80mc0/58516035970543.jpg)
![Процесор AMD CPU Desktop Ryzen 7 8/16T 9700X (3.8GHz/5.5GHz 40MB 65W AM5) box with Radeon Graphics (100-100001404WOF) [501393] Процесор AMD CPU Desktop Ryzen 7 8/16T 9700X (3.8GHz/5.5GHz 40MB 65W AM5) box with Radeon Graphics (100-100001404WOF) [501393]](/content/images/40/390x390l80mc0/92109076420022.jpg)