|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтегрована графіка (опис) | AMD Radeon™ Graphics |
|---|---|
| Архітектура ядра AMD | AMD Zen 5 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Країна виробництва | China |
| Кулер у комплекті | Ні |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість потоків | 16 потоків |
| Кількість потоків, шт. | 16 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість ядер, шт. | 8 |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.6 GHz |
| Максимальна частота пам'яті | 5600 МГц |
| Максимальний TDP | 120 Вт |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 192 ГБ |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Модель | AMD Ryzen 7 9850X3D BOX |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | 640 КБ |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | 8 МБ |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | 96 |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Покоління процессора | 9 Gen (Zen5) |
| Потужність TDP | 120 Вт |
| Потужність TDP, Вт | 120.00 |
| Призначення | для настільного ПК |
| Розблокований множник | Так |
| Сокет | Socket AM5 |
| Сімейство процесорів | AMD Ryzen 7 |
| Тактова частота, ГГц | 4.7 |
| Техпроцес | 4 |
| Тип оперативной пам'яті | DDR5 |
| Тип пакування | BOX |
| Частота процесора в режимі Turbo | 5.60 |
Новий відгук або коментар
Процесор AMD Ryzen 7 9850X3D BOX (100-100001973WOF)
Немає в наявності
Код товару: 306011
25 954 грн
26 764 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
AMD Ryzen 7 9850X3D BOX – високопродуктивний процесор нового покоління для справжніх ентузіастів та професіоналів. Побудований на передовій мікроархітектурі Zen 5 із ядром Granite Ridge, він поєднує 8 ядер та 16 потоків для максимальної швидкодії в іграх, творчих програмах та багатозадачності.
Процесор працює на базовій частоті 4,7 ГГц із можливістю розгону до 5,6 ГГц, підтримує розблокований множник для ефективного оверклокінгу та оснащений великим кешем L3 об’ємом 96 МБ для швидкого доступу до даних.
Підтримка DDR5-5600 та до 192 ГБ оперативної пам’яті у двоканальному режимі забезпечує стабільну та швидку роботу системи. Вбудована графіка Radeon із частотою до 2200 МГц дозволяє запускати базові графічні завдання без окремої відеокарти.
Процесор сумісний із новітніми слотами AM5, підтримує PCIe 5.0 із 28/24 лініями, а технології віртуалізації AMD-V роблять його ідеальним для сучасних робочих станцій. При тепловиділенні 120 Вт він розрахований на стабільну роботу до 95 °C.
Процесор працює на базовій частоті 4,7 ГГц із можливістю розгону до 5,6 ГГц, підтримує розблокований множник для ефективного оверклокінгу та оснащений великим кешем L3 об’ємом 96 МБ для швидкого доступу до даних.
Підтримка DDR5-5600 та до 192 ГБ оперативної пам’яті у двоканальному режимі забезпечує стабільну та швидку роботу системи. Вбудована графіка Radeon із частотою до 2200 МГц дозволяє запускати базові графічні завдання без окремої відеокарти.
Процесор сумісний із новітніми слотами AM5, підтримує PCIe 5.0 із 28/24 лініями, а технології віртуалізації AMD-V роблять його ідеальним для сучасних робочих станцій. При тепловиділенні 120 Вт він розрахований на стабільну роботу до 95 °C.
![Процесор AMD Ryzen 7 9850X3D BOX (100-100001973WOF) [306011] Процесор AMD Ryzen 7 9850X3D BOX (100-100001973WOF) [306011]](/content/images/15/390x390l80mc0/58295102769769.jpg)
![Процесор AMD Ryzen 7 9850X3D BOX (100-100001973WOF) [306011] Процесор AMD Ryzen 7 9850X3D BOX (100-100001973WOF) [306011]](/content/images/15/390x390l80mc0/38460642882052.jpg)