|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтегрована графіка (опис) | без графіки |
|---|---|
| Гарантія | 36 міс. |
| Кулер у комплекті | Ні |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість потоків | 32 потоки |
| Кількість потоків, шт. | 32 |
| Кількість ядер | 16 ядер |
| Кількість ядер, шт. | 16 |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.9 GHz |
| Максимальна частота пам'яті | 3200 МГц |
| Максимальний TDP | 105 Вт |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | - |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | 8 МБ |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | 64 МБ |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Покоління процессора | 5 Gen (Zen3) |
| Потужність TDP | 105 Вт |
| Призначення | для настільного ПК |
| Розблокований множник | Так |
| Сокет | AM4 |
| Сімейство процесорів | Ryzen 9 |
| Тактова частота, ГГц | 3,4 - 4,9 |
| Техпроцес | 7 нм |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Тип пакування | BOX без кулера |
Новий відгук або коментар
Процесор AMD Ryzen 9 5950X (3.4GHz 64MB 105W AM4) Box (100-100000059WOF)
Немає в наявності
Код товару: 607560
12 644 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Найшвидший виграє Якщо ви маєте найдосконалішу у світі процесорну архітектуру для геймерів і творців контенту, ваші можливості безмежні. Чи граєте ви в сучасну гру, проєктуєте черговий хмарочос, чи аналізуєте дані, вам потрібен потужний процесор, що може впоратися з цими й багатьма іншими завданнями. Процесори AMD Ryzen 5000 серії для настільних ПК без зусиль задають нову планку продуктивності для геймерів і дизайнерів. Чи граєте ви, чи творите, процесори AMD Ryzen забезпечать максимально можливу продуктивність Процесори AMD Ryzen 5000 серії призначені для наступного покоління ресурсомістких ігор; вони забезпечують неймовірно реалістичний геймплей і максимальний результат у всіх багатопотокових завданнях, як-от 3D-візуалізація, рендеринг відео та компіляція програмного коду. Процесори AMD Ryzen мають найкращі функції для перемоги в іграх Вони мають чудову обчислювальну потужність й підтримують новітні технології. Всі процесори AMD Ryzen 5000 серії підтримують повний набір технологій, що підвищують обчислювальну потужність комп'ютера, зокрема Precision Boost 2, Precision Boost Overdrive і PCIe 4.0. Процесори AMD Ryzen прості в конфігурації й настроюванні Вони сумісні з материнськими платами 500 серії (досить лише оновити BIOS); крім того, ви зможете легко провести тонке настроювання свого процесора за допомогою утиліт Ryzen Master і AMD StoreMI. Архітектура Zen 3 на основі техпроцесу 7 нм Найшвидше у світі процесорне ядро для найшвидших у світі ігрових процесорів. Технологія AMD StoreMI Простий і швидкий спосіб розширити сховище даних настільного ПК із процесором AMD Ryzen і прискорити його роботу. Програма AMD Ryzen Master Проста і потужна програма для розгону процесорів AMD Ryzen. AMD Ryzen VR-Ready Premium Для користувачів, які хочуть дістати максимум задоволення від використання технології віртуальної реальності, компанія AMD пропонує високопродуктивні процесори Ryzen VR-Ready Premium.
![Процесор AMD Ryzen 9 5950X (3.4GHz 64MB 105W AM4) Box (100-100000059WOF) [607560] Процесор AMD Ryzen 9 5950X (3.4GHz 64MB 105W AM4) Box (100-100000059WOF) [607560]](/content/images/14/390x390l80mc0/38260413067575.jpg)
![Процесор AMD Ryzen 9 5950X (3.4GHz 64MB 105W AM4) Box (100-100000059WOF) [607560] Процесор AMD Ryzen 9 5950X (3.4GHz 64MB 105W AM4) Box (100-100000059WOF) [607560]](/content/images/14/389x390l80mc0/71998474892796.jpg)
![Процесор AMD Ryzen 9 5950X (3.4GHz 64MB 105W AM4) Box (100-100000059WOF) [607560] Процесор AMD Ryzen 9 5950X (3.4GHz 64MB 105W AM4) Box (100-100000059WOF) [607560]](/content/images/14/390x390l80mc0/83179827738370.jpg)
![Процесор AMD Ryzen 9 5950X (3.4GHz 64MB 105W AM4) Box (100-100000059WOF) [607560] Процесор AMD Ryzen 9 5950X (3.4GHz 64MB 105W AM4) Box (100-100000059WOF) [607560]](/content/images/14/778x390l80mc0/72889768499034.jpg)
![Процесор AMD Ryzen 9 5950X (3.4GHz 64MB 105W AM4) Box (100-100000059WOF) [607560] Процесор AMD Ryzen 9 5950X (3.4GHz 64MB 105W AM4) Box (100-100000059WOF) [607560]](/content/images/14/390x390l80mc0/69887006840484.jpg)