|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтегрована графіка | Так |
|---|---|
| Інтегрована графіка (опис) | Radeon Graphics |
| Архітектура ядра AMD | AMD Zen 4 |
| Вага без упаковки, кг | 0.10 |
| Вага в упаковці, кг | 0.33 |
| Вага упаковки, кг | 0.33 |
| Висота упаковки, см | 9.00 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дата виходу | 27.09.2022 |
| Кеш-пам'ять | 64MB |
| Країна виробництва | China |
| Кулер у комплекті | Ні |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість потоків | 24 потоки |
| Кількість потоків, шт. | 24 |
| Кількість ядер | 12 ядер |
| Кількість ядер графічного процесора, шт. | 2 |
| Кількість ядер, шт. | 12 |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.6 GHz |
| Максимальна частота графічного процесора | 2.20 GHz |
| Максимальна частота пам'яті | 5200 МГц |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 5200 MHz |
| Максимальний TDP | 170 Вт |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Модель | R9-7900X |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | 768 КБ |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | 12 МБ |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | 64 МБ |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Покоління процессора | 7 Gen (Zen4) |
| Потужність TDP | 170 Вт |
| Потужність TDP, Вт | 170.00 |
| Призначення | для настільного ПК |
| Розблокований множник | Так |
| Серія/родина процесора | Ryzen 9 |
| Сокет | AM5 |
| Сімейство процесорів | Ryzen 9 |
| Тактова частота графічного процесора | 400MHz |
| Тактова частота, ГГц | 4,7 - 5,6 |
| Техпроцес | 5 нм |
| Тип оперативной пам'яті | DDR5 |
| Тип пакування | BOX |
| Частота процесора в режимі Turbo | 5600.00 |
| Частота процесора, Гц | 4700.00 |
| Ширина упаковки, см | 13.00 |
Новий відгук або коментар
Процесор AMD Ryzen 9 7900X (4.7GHz 64MB 170W AM5) Box (100-100000589WOF)
Немає в наявності
Код товару: 607583
16 815 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Найшвидший виграє Цей найкращий у світі процесор для настільних ПК гарантує чудову продуктивність у іграх. Технологія AMD StoreMI Простий та швидкий спосіб розширити сховище даних настільного ПК із процесором AMD Ryzen та прискорити його роботу. Програма AMD Ryzen Master Проста та потужна програма для розгону процесорів AMD Ryzen. AMD Ryzen VR-Ready Premium Для користувачів, які хочуть отримати максимум задоволення від використання технології віртуальної реальності, компанія AMD пропонує високопродуктивні процесори Ryzen VR-Ready Premium.
![Процесор AMD Ryzen 9 7900X (4.7GHz 64MB 170W AM5) Box (100-100000589WOF) [607583] Процесор AMD Ryzen 9 7900X (4.7GHz 64MB 170W AM5) Box (100-100000589WOF) [607583]](/content/images/10/413x390l80mc0/18855023364139.jpg)
![Процесор AMD Ryzen 9 7900X (4.7GHz 64MB 170W AM5) Box (100-100000589WOF) [607583] Процесор AMD Ryzen 9 7900X (4.7GHz 64MB 170W AM5) Box (100-100000589WOF) [607583]](/content/images/10/390x390l80mc0/51145727476022.jpg)
![Процесор AMD Ryzen 9 7900X (4.7GHz 64MB 170W AM5) Box (100-100000589WOF) [607583] Процесор AMD Ryzen 9 7900X (4.7GHz 64MB 170W AM5) Box (100-100000589WOF) [607583]](/content/images/10/693x390l80mc0/74297210286169.jpg)
![Процесор AMD Ryzen 9 7900X (4.7GHz 64MB 170W AM5) Box (100-100000589WOF) [607583] Процесор AMD Ryzen 9 7900X (4.7GHz 64MB 170W AM5) Box (100-100000589WOF) [607583]](/content/images/10/390x390l80mc0/15904447661807.jpg)