|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтегрована графіка | Так |
|---|---|
| Інтегрована графіка (опис) | Radeon Graphics |
| Архітектура ядра AMD | AMD Zen 5 |
| Вага без упаковки, кг | 0.03 |
| Вага в упаковці, кг | 0.10 |
| Вага упаковки, кг | 0.10 |
| Версія PCI express | 5.0 |
| Висота упаковки, см | 3.50 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Кеш-пам'ять | 128MB |
| Кулер у комплекті | Ні |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість потоків | 32 потоки |
| Кількість потоків, шт. | 32 |
| Кількість ядер | 16 ядер |
| Кількість ядер, шт. | 16 |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.7 GHz |
| Максимальна частота пам'яті | 5600 МГц |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 5600 MHz |
| Максимальний TDP | 170 Вт |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 192 ГБ |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Модель | 9950X3D |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | 1.28 МБ |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | 12 МБ |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | 128 МБ |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Покоління процессора | 9 Gen (Zen5) |
| Потужність TDP | 170 Вт |
| Потужність TDP, Вт | 170.00 |
| Призначення | для настільного ПК |
| Розблокований множник | Так |
| Серія/родина процесора | Ryzen 9 |
| Сокет | AM5 |
| Сімейство процесорів | Ryzen 9 |
| Тактова частота графічного процесора | 2200 MHz |
| Тактова частота, ГГц | 4,3 - 5,7 |
| Техпроцес | 4 нм |
| Тип оперативной пам'яті | DDR5 |
| Тип пакування | BOX без кулера |
| Частота процесора в режимі Turbo | 5700.00 |
| Частота процесора, Гц | 4300.00 |
| Частота роботи пам'яті | 5600 |
| Ширина упаковки, см | 12.50 |
Новий відгук або коментар
Процесор AMD Ryzen 9 9950X3D (4.3GHz 128MB 170W AM5) Box (100-100000719WOF)
Немає в наявності
Код товару: 607633
32 817 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Приготуйтеся до захопливого ігрового досвіду, що стирає кордони між грою та реальністю. Від світів, у які ви поринаєте, до персонажів, яких ви зустрічаєте. Отримуйте незабутні враження. Ми потурбувалися, щоб ви могли стати героєм кожної пригоди. ГОТОВІ ДО БУДЬ-ЯКОГО ПОВОРОТУ Незалежно від того, граєте ви в ААА-ігри, кіберспортивні чи просто відпочиваєте з друзями, ви хочете зануритися на повну. Ви хочете продуктивності, яка надасть вам переваги. Ви хочете щоб ваш ПК грав так, як вам подобається, з вашими улюбленими налаштуваннями та ігровими розрішеннями. ЗРОБІТЬ СВОЮ ПРОДУКТИВНІСТЬ ЛЕГЕНДАРНОЮ Від футуристичних світів до футуристичних ігор, процесори AMD Ryzen готові до майбутнього з ультра-швидкою пам’яттю DDR5, надзвичайною пропускною здатністю PCIe 5.0 та сучасною платформою AMD Socket AM5. Ексклюзивні технології-фаворити гравців, такі як AMD 3D V-Cache забезпечують надсучасну перевагу продуктивності. БІЛЬШЕ ГРАФІКИ. БІЛЬШЕ СЛАВИ Максимальна продуктивність гри в один клік завдяки технологіям AMD HYPR-RX, ESR 3 та A FMF, що забезпечують неперевершену швидкість вашої гри. Будьте певні, AMD Radeon забезпечить вам запас VRAM, щоб ви були готові до найвибагливіших ігор майбутнього. Трасування променів та нові прискорювачі AI покращують ваш ігровий досвід, даруючи вам чисту візуальну ейфорію на екрані.
![Процесор AMD Ryzen 9 9950X3D (4.3GHz 128MB 170W AM5) Box (100-100000719WOF) [607633] Процесор AMD Ryzen 9 9950X3D (4.3GHz 128MB 170W AM5) Box (100-100000719WOF) [607633]](/content/images/12/390x390l80mc0/25145261617091.jpg)
![Процесор AMD Ryzen 9 9950X3D (4.3GHz 128MB 170W AM5) Box (100-100000719WOF) [607633] Процесор AMD Ryzen 9 9950X3D (4.3GHz 128MB 170W AM5) Box (100-100000719WOF) [607633]](/content/images/12/390x390l80mc0/24732394049994.jpg)