|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтегрована графіка (опис) | без графіки |
|---|---|
| Версія PCI express | 5.0 and 4.0 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дата виходу | 1 квартал 2023 |
| Кеш-пам'ять | 12 MB Intel Smart Cache |
| Кулер у комплекті | Ні |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість потоків | 8 потоків |
| Кількість потоків, шт. | 8 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Кількість ядер, шт. | 4 |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 76.8 GB/s |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.5 GHz |
| Максимальна частота пам'яті | 3200 МГц / 4800 МГц |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 4800 MHz |
| Максимальний TDP | 58 Вт |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 5MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | 12 МБ |
| Особливості | підтримка Turbo Boost |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Покоління процессора | Intel 13 Gen (Raptor Lake) |
| Потужність TDP | 60 Вт |
| Призначення | для настільного ПК |
| Розблокований множник | Ні |
| Сокет | LGA1700 |
| Сімейство процесорів | Core i3 |
| Тактова частота, ГГц | 3,4 - 4,5 |
| Техпроцес | 7 нм |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 / DDR5 |
| Тип пакування | Tray |
Новий відгук або коментар
Процесор Intel Core i3 13100F 3.4GHz (12MB, Raptor Lake, 60W, S1700) Tray (CM8071505092203)
Немає в наявності
Код товару: 618604
4 312 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Intel Core i3-13100F – молодший процесор у лінійці 13-покоління рішень компанії Intel, які отримали кодову назву Raptor Lake. Він демонструє відмінний баланс продуктивності та енергоефективності, завдяки чому добре підійде як основа для робочого чи ігрового комп’ютера початкового рівня. Intel Core i3-13100F виготовляється на основі тех. процесу Intel 7 та оснащується 4 ядрами з 8 потоками. Базова тактова частота процесора становить 3,4 ГГц, а режимі максимального прискорення здатна підвищуватися до 4,5 ГГц. Об’єм встановленої кеш-пам’яті третього рівня – 12 МБ.
![Процесор Intel Core i3 13100F 3.4GHz (12MB, Raptor Lake, 60W, S1700) Tray (CM8071505092203) [618604] Процесор Intel Core i3 13100F 3.4GHz (12MB, Raptor Lake, 60W, S1700) Tray (CM8071505092203) [618604]](/content/images/25/325x390l80mc0/61710118503255.jpg)
![Процесор Intel Core i3 13100F 3.4GHz (12MB, Raptor Lake, 60W, S1700) Tray (CM8071505092203) [618604] Процесор Intel Core i3 13100F 3.4GHz (12MB, Raptor Lake, 60W, S1700) Tray (CM8071505092203) [618604]](/content/images/25/328x390l80mc0/33725836562097.jpg)