|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтегрована графіка (опис) | Intel UHD Graphics 630 |
|---|---|
| Версія PCI express | 3.0 x16 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кеш-пам'ять | 12 MB Intel Smart Cache |
| Кулер у комплекті | Ні |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Кількість потоків, шт. | 12 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість ядер, шт. | 6 |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 41.6 GB/s |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.3 GHz |
| Максимальна частота графічного процесора | 1.10 GHz |
| Максимальна частота пам'яті | 2666 МГц |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 2666 MHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Об'єм відеопам'яті | 64 ГБ |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | 12 МБ |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Покоління процессора | Intel 10 Gen (Comet Lake) |
| Потужність TDP | 65 Вт |
| Призначення | для настільного ПК |
| Розблокований множник | Ні |
| Сокет | LGA1200 |
| Сімейство процесорів | Core i5 |
| Тактова частота графічного процесора | 350 MHz |
| Тактова частота, ГГц | 2,9 - 4,3 |
| Техпроцес | 14 нм |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Тип пакування | Tray |
| Частота системної шини | 8 GT/s |
Новий відгук або коментар
Процесор Intel Core i5 10400 2.9GHz (12MB, Comet Lake, 65W, S1200) Tray (CM8070104290715)
Немає в наявності
Код товару: 618602
6 328 грн
6 416 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Intel Core i5-10400 - це шестиядерний процесор, який випускається за нормами 14-нм техпроцесу. Тактова частота процесора становить 2.9 ГГц, яку можна збільшити до 4.3 ГГц при залученні режиму Turbo Boost. Об'єм кеш-пам'яті 3 рівня дорівнює 12 МБ.
![Процесор Intel Core i5 10400 2.9GHz (12MB, Comet Lake, 65W, S1200) Tray (CM8070104290715) [618602] Процесор Intel Core i5 10400 2.9GHz (12MB, Comet Lake, 65W, S1200) Tray (CM8070104290715) [618602]](/content/images/9/390x390l80mc0/84838249188958.jpg)
![Процесор Intel Core i5 10400 2.9GHz (12MB, Comet Lake, 65W, S1200) Tray (CM8070104290715) [618602] Процесор Intel Core i5 10400 2.9GHz (12MB, Comet Lake, 65W, S1200) Tray (CM8070104290715) [618602]](/content/images/9/390x390l80mc0/42545910112013.jpg)