|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтегрована графіка (опис) | без графіки |
|---|---|
| Версія PCI express | 5.0 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дата виходу | 4 квартал 2021 |
| Кеш-пам'ять | 20 MB Intel Smart Cache |
| Кулер у комплекті | Ні |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість ліній PCI-Express | 20 |
| Кількість потоків | 16 потоків |
| Кількість потоків, шт. | 16 |
| Кількість ядер | 10 core(s) |
| Кількість ядер, шт. | 10 |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 76.8 GB/s |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.9 GHz |
| Максимальна частота пам'яті | 3200 МГц / 4800 МГц |
| Максимальний TDP | 125 Вт |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Модель | i5-12600KF |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | - |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | 9.5 |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | 20 |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Покоління процессора | Intel 12 Gen (Alder Lake) |
| Потужність TDP | 125 Вт |
| Потужність TDP, Вт | 125.00 |
| Призначення | Настільний ПК |
| Підтримка 64 біт | Так |
| Розблокований множник | Так |
| Серія/родина процесора | Intel Core i5 |
| Сокет | 1700 |
| Сімейство процесорів | Alder Lake |
| Тактова частота, ГГц | 3.7 |
| Технології | Intel Virtualization Technology, Thermal Monitoring Technologies, Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.0, Intel Deep Learning Boost (Intel®DL Boost), Intel Optane Memory Supported, Intel Speed Shift Technology, Intel Turbo Boost Max Technology 3.0, Intel |
| Техпроцес | 10 нм |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 / DDR5 |
| Тип пакування | Tray |
Новий відгук або коментар
Центральний процесор Intel Core i5-12600KF 10C/16T 3.7GHz 20Mb LGA1700 125W w/o graphics Box (BX8071512600KF)
Немає в наявності
Код товару: 112548
8 801 грн
8 809 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Процесор Intel Core 12-го покоління для настільних ПК із розблокованим множником оптимізовано для ентузіастів-геймерів і серйозних творців. Сумісність із материнськими платами на базі чипсетів серії 600.