|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтегрована графіка | Так |
|---|---|
| Інтегрована графіка (опис) | Intel UHD Graphics 770 |
| Версія PCI express | 5.0 and 4.0 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дата виходу | 4 квартал 2022 |
| Кеш-пам'ять | 24 MB Intel Smart Cache |
| Кулер у комплекті | Ні |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість ліній PCI-Express | 20 |
| Кількість потоків | 20 потоків |
| Кількість потоків, шт. | 20 |
| Кількість ядер | 14 ядер |
| Кількість ядер, шт. | 14 |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 89.6 GB/s |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.1 GHz |
| Максимальна частота графічного процесора | 1.50 GHz |
| Максимальна частота пам'яті | 3200 МГц / 5600 МГц |
| Максимальний TDP | 125 Вт |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Модель | i5-13600K |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | 20 МБ |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | 24 МБ |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Покоління процессора | Intel 13 Gen (Raptor Lake) |
| Потужність TDP | 125 Вт |
| Потужність TDP, Вт | 125.00 |
| Призначення | для настільного ПК |
| Підтримка 64 біт | Так |
| Розблокований множник | Так |
| Серія/родина процесора | Intel Core i5 |
| Сокет | LGA1700 |
| Стандарти пам'яті | PC4-25600 (DDR4 3200 МГц), PC5-44800 (DDR5 5600 МГц) |
| Сімейство процесорів | Core i5 |
| Тактова частота графічного процесора | 300 MHz |
| Тактова частота, ГГц | 3,5 - 5,1 |
| Технології | Intel Hyper-Threading, Intel Speed Shift, Intel Turbo Boost |
| Техпроцес | 7 нм |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 / DDR5 |
| Тип пакування | Tray |
| Типи модулів пам'яті | DDR4, DDR5 |
Новий відгук або коментар
Процесор Intel Core i5 13600K 3.5GHz (24MB, Raptor Lake, 125W, S1700) Tray (CM8071504821005)
Немає в наявності
Код товару: 616924
10 252 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Процесор Intel Core 13-го покоління для настільних ПК з розблокованим множником оптимізований для ентузіастів-геймерів і серйозних творців. Сумісність із материнськими платами на базі чипсетів серії 700/600. Core i5 13600K - десктопний процесор від компанії Intel для сокета LGA-1700, який має 14 ядер і 20 потоків. Його базова частота - 3500 МГц, але підтримка технології Turbo Boost дозволяє автоматично розганятися до 5100 МГц. Цей чіп має інтегровану графіку, а розмір кешу 3-го рівня становить 24 МБ.
![Процесор Intel Core i5 13600K 3.5GHz (24MB, Raptor Lake, 125W, S1700) Tray (CM8071504821005) [616924] Процесор Intel Core i5 13600K 3.5GHz (24MB, Raptor Lake, 125W, S1700) Tray (CM8071504821005) [616924]](/content/images/13/390x390l80mc0/41052325880573.jpg)
![Процесор Intel Core i5 13600K 3.5GHz (24MB, Raptor Lake, 125W, S1700) Tray (CM8071504821005) [616924] Процесор Intel Core i5 13600K 3.5GHz (24MB, Raptor Lake, 125W, S1700) Tray (CM8071504821005) [616924]](/content/images/13/425x390l80mc0/64626713626306.jpg)
![Процесор Intel Core i5 13600K 3.5GHz (24MB, Raptor Lake, 125W, S1700) Tray (CM8071504821005) [616924] Процесор Intel Core i5 13600K 3.5GHz (24MB, Raptor Lake, 125W, S1700) Tray (CM8071504821005) [616924]](/content/images/13/390x390l80mc0/34521503581630.jpg)