|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтегрована графіка (опис) | без графіки |
|---|---|
| Версія PCI express | 5.0 and 4.0 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дата виходу | 1 квартал 2024 |
| Кеш-пам'ять | 20 MB Intel Smart Cache |
| Кулер у комплекті | Ні |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість потоків | 16 потоків |
| Кількість потоків, шт. | 16 |
| Кількість ядер | 10 ядер |
| Кількість ядер, шт. | 10 |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 76.8 GB/s |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.7 GHz |
| Максимальна частота пам'яті | 3200 МГц / 4800 МГц |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 4800 MHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 192 ГБ |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | - |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | 9.5 МБ |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | 20 МБ |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Покоління процессора | Intel 14 Gen (Raptor Lake Refresh) |
| Потужність TDP | 65 Вт |
| Призначення | для настільного ПК |
| Розблокований множник | Ні |
| Сокет | LGA1700 |
| Сімейство процесорів | Core i5 |
| Тактова частота, ГГц | 2,5 - 4,7 |
| Техпроцес | 7 нм |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 / DDR5 |
| Тип пакування | Tray |
Новий відгук або коментар
Процесор Intel Core i5 14400F 2.5GHz (20MB, Raptor Lake Refresh, 65W, S1700) Tray (CM8071504821113)
Немає в наявності
Код товару: 607606
8 083 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Процесор Intel Core 14-го покоління для настільних ПК. Сумісність із материнськими платами на базі чипсетів серії 700/600. Core i5 14400F - десктопний процесор від компанії Intel для сокета LGA-1700, який має 10 ядер і 16 потоків. Його базова частота - 2500 МГц, але підтримка технології Turbo Boost дозволяє автоматично розганятися до 4700 МГц. Цей чіп не має інтегрованої графіки, а розмір кешу 3-го рівня становить 20 МБ.
![Процесор Intel Core i5 14400F 2.5GHz (20MB, Raptor Lake Refresh, 65W, S1700) Tray (CM8071504821113) [607606] Процесор Intel Core i5 14400F 2.5GHz (20MB, Raptor Lake Refresh, 65W, S1700) Tray (CM8071504821113) [607606]](/content/images/18/315x337l80mc0/57944397754543.jpg)
![Процесор Intel Core i5 14400F 2.5GHz (20MB, Raptor Lake Refresh, 65W, S1700) Tray (CM8071504821113) [607606] Процесор Intel Core i5 14400F 2.5GHz (20MB, Raptor Lake Refresh, 65W, S1700) Tray (CM8071504821113) [607606]](/content/images/18/390x390l80mc0/12976356858419.jpg)