|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтегрована графіка (опис) | Intel UHD Graphics 770 |
|---|---|
| Версія PCI express | 5.0 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дата виходу | 4 квартал 2021 |
| Кулер у комплекті | Так |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість ліній PCI-Express | 20 |
| Кількість потоків | 20 потоків |
| Кількість потоків, шт. | 20 |
| Кількість ядер | 12 core(s) |
| Кількість ядер, шт. | 12 |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.1 GHz |
| Максимальна частота графічного процесора | 1.45 GHz |
| Максимальна частота пам'яті | 3200 МГц / 4800 МГц |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 4800 MHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Модель | i7-12700 |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | 12 |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | 25 |
| Охолодження в комплекті | кулер у комплекті |
| Покоління процессора | Alder Lake |
| Потужність TDP | 65 Вт |
| Потужність TDP, Вт | 65.00 |
| Призначення | Настільний ПК |
| Підтримка 64 біт | Так |
| Розблокований множник | Так |
| Серія/родина процесора | Intel Core i7 |
| Сокет | LGA1700 |
| Стандарти пам'яті | PC4-25600 (DDR4 3200 МГц), PC5-38400 (DDR5-4800 МГц) |
| Сімейство процесорів | Alder Lake |
| Тактова частота графічного процесора | 350 MHz |
| Тактова частота, ГГц | 2.1 |
| Технології | Intel® Quick Sync Video, Intel Clear Video, Intel Virtualization Technology, Thermal Monitoring Technologies, Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.0, Intel Deep Learning Boost (Intel®DL Boost), Intel Optane Memory Supported, Intel Speed Shift Technology, |
| Техпроцес | 10 нм |
| Тип оперативной пам'яті | DDR5 |
| Тип пакування | Box |
| Типи модулів пам'яті | DDR4-3200, DDR5-4800 |
Новий відгук або коментар
Центральний процесор Intel Core i7-12700 12C/20T 2.1GHz 25Mb LGA1700 65W Box (BX8071512700)
Немає в наявності
Код товару: 112564
15 887 грн
16 409 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Процесор Intel Core 12-го покоління призначений для настільних ПК. Сумісність із материнськими платами на базі чипсетів серії 600.
![Центральний процесор Intel Core i7-12700 12C/20T 2.1GHz 25Mb LGA1700 65W Box (BX8071512700) [112564] Центральний процесор Intel Core i7-12700 12C/20T 2.1GHz 25Mb LGA1700 65W Box (BX8071512700) [112564]](/content/images/26/362x390l80mc0/44517237358490.jpg)
![Центральний процесор Intel Core i7-12700 12C/20T 2.1GHz 25Mb LGA1700 65W Box (BX8071512700) [112564] Центральний процесор Intel Core i7-12700 12C/20T 2.1GHz 25Mb LGA1700 65W Box (BX8071512700) [112564]](/content/images/26/362x390l80mc0/63615283450545.jpg)
![Центральний процесор Intel Core i7-12700 12C/20T 2.1GHz 25Mb LGA1700 65W Box (BX8071512700) [112564] Центральний процесор Intel Core i7-12700 12C/20T 2.1GHz 25Mb LGA1700 65W Box (BX8071512700) [112564]](/content/images/26/313x390l80mc0/84282353266601.jpg)