|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтегрована графіка (опис) | без графіки |
|---|---|
| Вага без упаковки, кг | 0.03 |
| Вага в упаковці, кг | 0.05 |
| Версія PCI express | 5.0 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дата виходу | 4 квартал 2021 |
| Кеш-пам'ять | 25MB |
| Кулер у комплекті | Ні |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість потоків | 20 потоків |
| Кількість потоків, шт. | 20 |
| Кількість ядер | 12 |
| Кількість ядер, шт. | 12 |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 76.8 GB/s |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.0 GHz |
| Максимальна частота пам'яті | 3200 МГц / 4800 МГц |
| Максимальний TDP | 125 Вт |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Модель | i7-12700KF |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | - |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | 12 МБ |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | 25 МБ |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Покоління процессора | Intel 12 Gen (Alder Lake) |
| Потужність TDP | 125 Вт |
| Потужність TDP, Вт | 125.00 |
| Призначення | для настільного ПК |
| Розблокований множник | Так |
| Серія/родина процесора | Intel Core i7 |
| Сокет | LGA1700 |
| Сімейство процесорів | Core i7 |
| Тактова частота, ГГц | 3,6 - 5 |
| Техпроцес | 7 нм |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 / DDR5 |
| Тип пакування | OEM |
| Частота процесора в режимі Turbo | 5000.00 |
| Частота процесора, Гц | 3600.00 |
| Частота роботи пам'яті | 4800 |
Новий відгук або коментар
Процесор Intel Core i7 12700KF 3.6GHz (25MB, Alder Lake, 125W, S1700) Tray (CM8071504553829)
Немає в наявності
Код товару: 607607
12 295 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Процесор Intel Core i7-12700KF – сучасний обчислювальний пристрій від виробника, якість та ефективність продукції якого не потребують представлення. Це надійний варіант високого рівня ціни та продуктивності, що вийшов у 4 кварталі 2021 року. Можливостей даного процесора цілком достатньо створення високопродуктивних складання. Такі системи підійдуть для використання програмістами, дизайнерами, контент-мейкерами, геймерами. Процесор дозволяє використовувати програми, що споживають дуже багато ресурсів, наприклад програми для редагування відео, рендерингу, запуску віртуальних машин або потужних ігор. Особливості моделі такі: Мікроархітектура Alder Lake, що використовує виготовлення 10-нанометровий техпроцес, вперше у процесорах Intel; 8 продуктивних, 4 енергоефективних ядер та 20 потоків, які можуть працювати в широкому діапазоні частот; Технологія Intel Turbo Boost дозволяє процесору працювати з базовою тактовою частотою при виконанні задач з легкими навантаженнями та перемикатися на більш високу тактову частоту для виконання трудомістких завдань; Не має інтегрованого графічного ядра, тому потребує встановлення дискретного відеоадаптера; Підтримка до 128 ГБ оперативної пам'яті стандарту DDR4 або нового DDR5, що дозволить створити безкомпромісне рішення для роботи та розваг; Розблокований множник, який забезпечує запас міцності по апгрейду системи на кілька років. Коли здається, що комп'ютер перестав «тягнути», можна просто розігнати його частоту; Комплектація без кулера, тому вибрати систему охолодження майбутньому користувачеві потрібно самостійно. При цьому потужність кулера, що розсіюється, повинна перевищувати TDP процесора, яка дорівнює 125 Вт. Процесорний роз'єм LGA 1700 був розроблений як заміна роз'єму LGA 1200 в процесорах мікроархітектури Alder Lake. Він має 1700 пружних контактів для контакту з контактними майданчиками процесора. Сумісний із материнськими платами на чіпсеті 600-ї серії.