|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−0%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтегрована графіка (опис) | Intel UHD Graphics 770 |
|---|---|
| Версія PCI express | 5.0 and 4.0 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дата виходу | 1 квартал 2023 |
| Кеш-пам'ять | 30 MB Intel Smart Cache |
| Кулер у комплекті | Так |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість потоків | 24 потоки |
| Кількість потоків, шт. | 24 |
| Кількість ядер | 16 ядер |
| Кількість ядер, шт. | 16 |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 89.6 GB/s |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.2 GHz |
| Максимальна частота графічного процесора | 1.60 GHz |
| Максимальна частота пам'яті | 3200 МГц / 5600 МГц |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 5600 MHz |
| Максимальний TDP | 219 Вт |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 24MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | 30 МБ |
| Особливості | підтримка Turbo Boost |
| Охолодження в комплекті | кулер у комплекті |
| Покоління процессора | Intel 13 Gen (Raptor Lake) |
| Потужність TDP | 65 Вт |
| Призначення | для настільного ПК |
| Розблокований множник | Ні |
| Сокет | LGA1700 |
| Сімейство процесорів | Core i7 |
| Тактова частота графічного процесора | 300 MHz |
| Тактова частота, ГГц | 2,1 - 5,2 |
| Техпроцес | 7 нм |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 / DDR5 |
| Тип пакування | BOX |
Новий відгук або коментар
Процесор Intel Core i7 13700 2.1GHz (30MB, Raptor Lake, 65W, S1700) Box (BX8071513700)
Немає в наявності
Код товару: 618617
16 336 грн
16 349 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Процесор Intel Core 13-го покоління для настільних ПК оптимізовано для продуктивності. Сумісність із материнськими платами на базі чипсетів серії 700/600.
![Процесор Intel Core i7 13700 2.1GHz (30MB, Raptor Lake, 65W, S1700) Box (BX8071513700) [618617] Процесор Intel Core i7 13700 2.1GHz (30MB, Raptor Lake, 65W, S1700) Box (BX8071513700) [618617]](/content/images/1/390x390l80mc0/65529268767419.jpg)
![Процесор Intel Core i7 13700 2.1GHz (30MB, Raptor Lake, 65W, S1700) Box (BX8071513700) [618617] Процесор Intel Core i7 13700 2.1GHz (30MB, Raptor Lake, 65W, S1700) Box (BX8071513700) [618617]](/content/images/1/390x390l80mc0/11640331609557.jpg)
![Процесор Intel Core i7 13700 2.1GHz (30MB, Raptor Lake, 65W, S1700) Box (BX8071513700) [618617] Процесор Intel Core i7 13700 2.1GHz (30MB, Raptor Lake, 65W, S1700) Box (BX8071513700) [618617]](/content/images/1/390x390l80mc0/99955976289140.jpg)
![Процесор Intel Core i7 13700 2.1GHz (30MB, Raptor Lake, 65W, S1700) Box (BX8071513700) [618617] Процесор Intel Core i7 13700 2.1GHz (30MB, Raptor Lake, 65W, S1700) Box (BX8071513700) [618617]](/content/images/1/390x390l80mc0/14722751245413.jpg)
![Процесор Intel Core i7 13700 2.1GHz (30MB, Raptor Lake, 65W, S1700) Box (BX8071513700) [618617] Процесор Intel Core i7 13700 2.1GHz (30MB, Raptor Lake, 65W, S1700) Box (BX8071513700) [618617]](/content/images/1/400x379l80mc0/36183762013802.jpg)