|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтегрована графіка (опис) | без графіки |
|---|---|
| Версія PCI express | 5.0 and 4.0 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дата виходу | 4 квартал 2022 |
| Кеш-пам'ять | 30 MB Intel Smart Cache |
| Кулер у комплекті | Ні |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість потоків | 24 потоки |
| Кількість потоків, шт. | 24 |
| Кількість ядер | 16 ядер |
| Кількість ядер, шт. | 16 |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 89.6 GB/s |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.4 GHz |
| Максимальна частота пам'яті | 3200 МГц / 5600 МГц |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 5600 MHz |
| Максимальний TDP | 125 Вт |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | - |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | 24 МБ |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | 30 МБ |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Покоління процессора | Intel 13 Gen (Raptor Lake) |
| Потужність TDP | 125 Вт |
| Призначення | для настільного ПК |
| Розблокований множник | Так |
| Сокет | LGA1700 |
| Сімейство процесорів | Core i7 |
| Тактова частота, ГГц | 3,4 - 5,4 |
| Технології | Intel Hyper-Threading, Intel TurboBoost |
| Техпроцес | 7 нм |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 / DDR5 |
| Тип пакування | Tray |
Новий відгук або коментар
Процесор Intel Core i7 13700KF 3.4GHz (25MB, Raptor Lake, 125W, S1700) Tray (CM8071504820706)
Немає в наявності
Код товару: 608448
14 197 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Процесор Intel Core 13-го покоління для настільних ПК із розблокованим множником оптимізовано для ентузіастів-геймерів та серйозних творців. Сумісність з материнськими платами з урахуванням чіпсетів серії 600. Core i7 13700KF – десктопний процесор від компанії Intel для сокету LGA-1700, який має 16 ядер та 24 потоки. Його базова частота – 3400 МГц, але підтримка технології Turbo Boost дозволяє автоматично розганятися до 5300 МГц. Цей чіп немає інтегрованої графіки, а розмір кешу 3-го рівня становить 30 МБ.
![Процесор Intel Core i7 13700KF 3.4GHz (25MB, Raptor Lake, 125W, S1700) Tray (CM8071504820706) [608448] Процесор Intel Core i7 13700KF 3.4GHz (25MB, Raptor Lake, 125W, S1700) Tray (CM8071504820706) [608448]](/content/images/9/328x390l80mc0/36213055049346.jpg)
![Процесор Intel Core i7 13700KF 3.4GHz (25MB, Raptor Lake, 125W, S1700) Tray (CM8071504820706) [608448] Процесор Intel Core i7 13700KF 3.4GHz (25MB, Raptor Lake, 125W, S1700) Tray (CM8071504820706) [608448]](/content/images/9/390x390l80mc0/51610068313966.jpg)