|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтегрована графіка (опис) | Intel UHD Graphics 750 |
|---|---|
| Версія PCI express | 4.0 x20 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дата виходу | 1 квартал 2021 |
| Кеш-пам'ять | 16 MB Intel Smart Cache |
| Кулер у комплекті | Ні |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість потоків | 16 потоків |
| Кількість потоків, шт. | 16 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість ядер, шт. | 8 |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 50 GB/s |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.3 GHz |
| Максимальна частота графічного процесора | 1.30 GHz |
| Максимальна частота пам'яті | 3200 МГц |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 3200 MHz |
| Максимальний TDP | 95 Вт |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Об'єм відеопам'яті | 64 ГБ |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | 16 МБ |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Покоління процессора | Intel 11 Gen (Rocket Lake) |
| Потужність TDP | 65 Вт |
| Призначення | для настільного ПК |
| Розблокований множник | Так |
| Сокет | LGA1200 |
| Сімейство процесорів | Core i9 |
| Тактова частота графічного процесора | 350 MHz |
| Тактова частота, ГГц | 3,5 - 5,3 |
| Техпроцес | 14 нм |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Тип пакування | BOX без кулера |
| Частота системної шини | 8 GT/s |
Новий відгук або коментар
Процесор Intel Core i9 11900K 3.5GHz (16MB, Rocket Lake, 95W, S1200) Box (BX8070811900K)
Немає в наявності
Код товару: 615987
12 181 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Процесор Intel Core i9-11900K 11-го покоління для настільних ПК. Підтримка технологій Intel Turbo Boost Max 3.0 і PCIe Gen 4.0, процесор Intel Core 11-го покоління для настільних ПК із розблокованим множником оптимізовано для ентузіастів-геймерів і серйозних творців, вони допомагають забезпечити високу продуктивність під час розгону для додаткового прискорення. Сумісність із материнськими платами на базі чипсетів серії 500.
![Процесор Intel Core i9 11900K 3.5GHz (16MB, Rocket Lake, 95W, S1200) Box (BX8070811900K) [615987] Процесор Intel Core i9 11900K 3.5GHz (16MB, Rocket Lake, 95W, S1200) Box (BX8070811900K) [615987]](/content/images/35/390x390l80mc0/20499072963398.jpg)
![Процесор Intel Core i9 11900K 3.5GHz (16MB, Rocket Lake, 95W, S1200) Box (BX8070811900K) [615987] Процесор Intel Core i9 11900K 3.5GHz (16MB, Rocket Lake, 95W, S1200) Box (BX8070811900K) [615987]](/content/images/35/390x390l80mc0/81841991195944.jpg)
![Процесор Intel Core i9 11900K 3.5GHz (16MB, Rocket Lake, 95W, S1200) Box (BX8070811900K) [615987] Процесор Intel Core i9 11900K 3.5GHz (16MB, Rocket Lake, 95W, S1200) Box (BX8070811900K) [615987]](/content/images/35/600x338l80mc0/44645125281315.jpg)
![Процесор Intel Core i9 11900K 3.5GHz (16MB, Rocket Lake, 95W, S1200) Box (BX8070811900K) [615987] Процесор Intel Core i9 11900K 3.5GHz (16MB, Rocket Lake, 95W, S1200) Box (BX8070811900K) [615987]](/content/images/35/693x390l80mc0/49812405692665.jpg)
![Процесор Intel Core i9 11900K 3.5GHz (16MB, Rocket Lake, 95W, S1200) Box (BX8070811900K) [615987] Процесор Intel Core i9 11900K 3.5GHz (16MB, Rocket Lake, 95W, S1200) Box (BX8070811900K) [615987]](/content/images/35/612x390l80mc0/12101001333702.jpg)