|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтегрована графіка (опис) | без графіки |
|---|---|
| Версія PCI express | 5.0 and 4.0 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дата виходу | 1 квартал 2025 |
| Кеш-пам'ять | 20 MB Intel Smart Cache |
| Кулер у комплекті | Так |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість потоків | 10 потоків |
| Кількість потоків, шт. | 10 |
| Кількість ядер | 10 ядер |
| Кількість ядер, шт. | 10 |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.9 GHz |
| Максимальна частота пам'яті | 6400 МГц |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 6400 MHz |
| Максимальний TDP | 121 Вт |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 192 ГБ |
| Максимально допустима температура | 105°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | - |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 22MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | 20 МБ |
| Охолодження в комплекті | кулер у комплекті |
| Покоління процессора | Intel 15 Gen (Arrow Lake) |
| Потужність TDP | 65 Вт |
| Призначення | для настільного ПК |
| Розблокований множник | Ні |
| Сокет | LGA1851 |
| Сімейство процесорів | Core Ultra 5 |
| Тактова частота, ГГц | 3,3 - 4,9 |
| Технології | Intel Active Management Technology |
| Техпроцес | 3 нм |
| Тип оперативной пам'яті | DDR5 |
| Тип пакування | BOX |
Новий відгук або коментар
Процесор Intel Core Ultra 5 225F 3.3GHz (20MB, Arrow Lake, 65W, S1851) Box (BX80768225F)
Немає в наявності
Код товару: 607630
7 903 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Потужність для вимогливих користувачів Intel Core Ultra 5 225F - це процесор, створений для ентузіастів продуктивності та високих технологій. Він має 10 ядер - 6 продуктивних (P-core) і 4 ефективних (E-core), забезпечуючи ідеальний баланс обчислювальної потужності та енергоефективності. Завдяки технології Intel Turbo Boost він досягає максимальної частоти 4,9 ГГц, забезпечуючи плавну роботу в іграх, творчих програмах і повсякденних завданнях. Ефективність і прохолодна робота Базова потужність процесора становить 65 Вт, що забезпечує стабільну роботу без надмірного нагрівання. У ситуаціях, що вимагають додаткової потужності, вона може досягати 121 Вт, забезпечуючи максимальну продуктивність у критичні моменти. Удосконалена гібридна архітектура забезпечує оптимальний розподіл ресурсів, що призводить до кращого відгуку системи. Штучний інтелект на кінчиках ваших пальців Завдяки технології Intel AI Boost і підтримці OpenVINO, WindowsML, DirectML і ONNX RT процесор чудово справляється із завданнями обробки даних штучного інтелекту - від обробки мультимедіа до інтелектуальних алгоритмів оптимізації. Гнучкість і готовність до майбутнього Підтримка пам’яті DDR5 6400 MT/s і до 192 ГБ оперативної пам’яті робить Core Ultra 5 225F готовим до майбутнього вибором для геймерів і творців контенту. Підтримка PCIe 5.0 і Thunderbolt 4 забезпечує блискавичну передачу даних і сумісність з новітніми компонентами. Intel Core Ultra 5 225F - продуктивність, інтелект і надійність Незалежно від того, граєте ви, працюєте чи створюєте, цей процесор забезпечує потужність і передові технології, які допоможуть вам досягти більшого.
![Процесор Intel Core Ultra 5 225F 3.3GHz (20MB, Arrow Lake, 65W, S1851) Box (BX80768225F) [607630] Процесор Intel Core Ultra 5 225F 3.3GHz (20MB, Arrow Lake, 65W, S1851) Box (BX80768225F) [607630]](/content/images/35/390x390l80mc0/70045005579269.jpg)
![Процесор Intel Core Ultra 5 225F 3.3GHz (20MB, Arrow Lake, 65W, S1851) Box (BX80768225F) [607630] Процесор Intel Core Ultra 5 225F 3.3GHz (20MB, Arrow Lake, 65W, S1851) Box (BX80768225F) [607630]](/content/images/35/390x390l80mc0/57543855222408.jpg)