|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−0%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтегрована графіка (опис) | Intel HD Graphics |
|---|---|
| Версія PCI express | 5.0 and 4.0 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дата виходу | 4 квартал 2024 |
| Кеш-пам'ять | 24 MB Intel Smart Cache |
| Країна виробництва | China |
| Кулер у комплекті | Ні |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість потоків | 14 потоків |
| Кількість потоків, шт. | 14 |
| Кількість ядер | 14 ядер |
| Кількість ядер, шт. | 14 |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.2 GHz |
| Максимальна частота графічного процесора | 1.90 GHz |
| Максимальна частота пам'яті | 6400 МГц |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 6400 MHz |
| Максимальний TDP | 159 Вт |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 192 ГБ |
| Максимально допустима температура | 105°C |
| Модель | INTEL Ultra 5 245K FCLGA1851 B |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | 24 |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | 26 |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | 24 МБ |
| Особливості | Intel Gaussian & Neural Accelerator - 3.5. Intel Speed Shift Technology. Intel Thread Director. Intel Turbo Boost Technology - 2.0. Intel Volume Management Device (VMD |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Покоління процессора | Arrow Lake |
| Потужність TDP | 125 Вт |
| Потужність TDP, Вт | 125.00 |
| Призначення | для настільного ПК |
| Розблокований множник | Так |
| Сокет | Socket 1851 |
| Сімейство процесорів | Core Ultra 5 |
| Тактова частота графічного процесора | 300 MHz |
| Тактова частота, ГГц | 3.6 |
| Технології | Intel Active Management Technology |
| Техпроцес | 3 |
| Тип оперативной пам'яті | DDR5 |
| Тип пакування | BOX |
| Частота процесора в режимі Turbo | 5.20 |
Новий відгук або коментар
Процесор INTEL Ultra 5 245K FCLGA1851 B (BX80768245K)
Немає в наявності
Код товару: 302751
11 836 грн
11 843 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Процесор INTEL Ultra 5 245K FCLGA1851 B (BX80768245K)
Процесор Intel Core Ultra 5 для настільних ПК 245KF без вбудованої графіки. Цей розблокований процесор підтримує PCIe 5.0 і 4.0, а також пам'ять DDR5, що робить його ідеальним для геймерів і тих, хто потребує високої продуктивності. Для використання потрібна дискретна графіка. Процесор сумісний з материнськими платами на основі чипсету Intel 800 Series. Його базова потужність складає 125 Вт.
Процесор Intel Core Ultra 5 для настільних ПК 245KF без вбудованої графіки. Цей розблокований процесор підтримує PCIe 5.0 і 4.0, а також пам'ять DDR5, що робить його ідеальним для геймерів і тих, хто потребує високої продуктивності. Для використання потрібна дискретна графіка. Процесор сумісний з материнськими платами на основі чипсету Intel 800 Series. Його базова потужність складає 125 Вт.
![Процесор INTEL Ultra 5 245K FCLGA1851 B (BX80768245K) [302751] Процесор INTEL Ultra 5 245K FCLGA1851 B (BX80768245K) [302751]](/content/images/49/390x390l80mc0/79831014361173.jpg)
![Процесор INTEL Ultra 5 245K FCLGA1851 B (BX80768245K) [302751] Процесор INTEL Ultra 5 245K FCLGA1851 B (BX80768245K) [302751]](/content/images/49/390x390l80mc0/79228605688725.jpg)
![Процесор INTEL Ultra 5 245K FCLGA1851 B (BX80768245K) [302751] Процесор INTEL Ultra 5 245K FCLGA1851 B (BX80768245K) [302751]](/content/images/49/390x390l80mc0/67394279440999.jpg)