|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтегрована графіка (опис) | Intel UHD Graphics 610 |
|---|---|
| Версія PCI express | 3.0 x16 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дата виходу | 1 квартал 2021 |
| Кеш-пам'ять | 4 MB Intel Smart Cache |
| Кулер у комплекті | Ні |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість потоків | 4 потоки |
| Кількість потоків, шт. | 4 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Кількість ядер, шт. | 2 |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 41.6 GB/s |
| Максимальна частота графічного процесора | 1.10 GHz |
| Максимальна частота пам'яті | 2666 МГц |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 2666 MHz |
| Максимальний TDP | 58 Вт |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Об'єм відеопам'яті | 64 ГБ |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | 4 МБ |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Покоління процессора | Comet Lake. Comet Lake |
| Потужність TDP | 58 Вт |
| Потужність TDP, Вт | 58.00 |
| Призначення | для настільного ПК |
| Розблокований множник | Ні |
| Сокет | LGA1200 |
| Сімейство процесорів | Pentium |
| Тактова частота графічного процесора | 350 MHz |
| Тактова частота, ГГц | 4,1 |
| Техпроцес | 14 нм |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Тип пакування | Tray |
| Частота системної шини | 8 GT/s |
Новий відгук або коментар
Процесор Intel Pentium Gold G6405 4.1GHz (4MB, Comet Lake, 58W, S1200) Tray (CM8070104291811)
Немає в наявності
Код товару: 614265
2 024 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Процесор Intel Pentium Gold 10-го покоління з кодовою назвою мікроархітектури Comet Lake. Платформа нового покоління Intel Pentium Gold пропонує продуктивність, необхідну у повсякденних обчисленнях, та новітні можливості, такі як сенсорне введення та технологія Intel Ready Mode, що забезпечують «постійну готовність ПК до роботи». Чудова продуктивність ПК дозволить без проблем використовувати багатозадачний режим, щоб спілкуватися з друзями та близькими, розважатися та працювати. Отримайте вражаючу продуктивність і якість графіки, на які ви звично чекаєте від процесорів Intel Pentium. Призначений для настільної платформи Intel LGA 1200, виробляється за стандартом 14-нм техпроцесу, має 2 ядра, які працюють у 4 потоки на штатній тактовій частоті 4.1 ГГц. Об'єм кеш-пам'яті 3 рівня дорівнює 4 МБ. Має 2-х канальний контролер пам'яті.
![Процесор Intel Pentium Gold G6405 4.1GHz (4MB, Comet Lake, 58W, S1200) Tray (CM8070104291811) [614265] Процесор Intel Pentium Gold G6405 4.1GHz (4MB, Comet Lake, 58W, S1200) Tray (CM8070104291811) [614265]](/content/images/33/390x390l80mc0/77490607338475.jpg)