|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтегрована графіка (опис) | Intel UHD Graphics 710 |
|---|---|
| Версія PCI express | 5.0 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дата виходу | 1 квартал 2022 |
| Кеш-пам'ять | 6 MB Intel Smart Cache |
| Кулер у комплекті | Ні |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість потоків | 4 потоки |
| Кількість потоків, шт. | 4 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Кількість ядер, шт. | 2 |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 76.8 GB/s |
| Максимальна частота графічного процесора | 1.35 GHz |
| Максимальна частота пам'яті | 3200 МГц / 4800 МГц |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 4800 MHz |
| Максимальний TDP | 46 Вт |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | - |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | 6 МБ |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Покоління процессора | Intel 12 Gen (Alder Lake) |
| Потужність TDP | 46 Вт |
| Призначення | для настільного ПК |
| Розблокований множник | Ні |
| Сокет | LGA1700 |
| Сімейство процесорів | Pentium |
| Тактова частота графічного процесора | 300 MHz |
| Тактова частота, ГГц | 3,7 |
| Техпроцес | 7 нм |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Тип пакування | Tray |
Новий відгук або коментар
Процесор Intel Pentium Gold G7400 3.7GHz (6MB, Alder Lake, 46W, S1700) Tray (CM8071504651605)
Немає в наявності
Код товару: 607620
3 556 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Процесор Intel Pentium 12 покоління призначений для настільних ПК. Сумісність з материнськими платами з урахуванням чіпсетів серії 600.
![Процесор Intel Pentium Gold G7400 3.7GHz (6MB, Alder Lake, 46W, S1700) Tray (CM8071504651605) [607620] Процесор Intel Pentium Gold G7400 3.7GHz (6MB, Alder Lake, 46W, S1700) Tray (CM8071504651605) [607620]](/content/images/43/390x390l80mc0/86570903289591.jpg)