|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Новинка
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 24 міс. |
|---|---|
| Матеріал друку | PLA, PETG, Flex, PVA, PC, PP, CPE, PVB та при використанні оригінального корпусу Prusa з додатковим фільтром ABS, ASA, HIPS, PA |
| Особливості | Nextruder, Спеціальна 32-бітна електроніка xBuddy з STM32, Датчик розжарення, датчик навантаження, датчик перевантаження, 4 високоточні термістори (оригінальні Semitec) + моніторинг обертів вентиляторів, підтримка MMU3, В комплект входить оригінальний кор |
| Інтерфейси | USB, NFC-приймач, Локальна мережа |
| Дисплей | 3,5-дюймовий графічний дисплей |
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Діаметр сопел | 0.4 мм |
| Кількість друкуючих головок | 1 |
| Область побудови | 250 x 210 x 220 |
| Технологія друку | Метод послідовного наплавления (FDM) |
| Типи файлів | 3MF, STL, OBJ, STEP/STP |
| Товщина шару | 0.05 - 0.30 мм |
| Калібрування | Автоматичне |
| Макс. температура друкарської платформи | 120°C |
| Макс. температура сопла | 290°C |
| Потужність, Вт | 240.00 |
| Програмне забезпечення | PrusaSlicer, Prusa |
| Швидкість друку, мм/сек | 800.00 |
Новий відгук або коментар
Принтер 3D Prusa MK4S Bundle KIT (FDM 1.75mm 250x210x220mm USB корпус чорний) DIY kit (PR-2313)
Немає в наявності
Код товару: 405625
67 569 грн
71 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Друкарка 3D Prusa MK4S Bundle KIT
![Принтер 3D Prusa MK4S Bundle KIT (FDM 1.75mm 250x210x220mm USB корпус чорний) DIY kit (PR-2313) [405625] Принтер 3D Prusa MK4S Bundle KIT (FDM 1.75mm 250x210x220mm USB корпус чорний) DIY kit (PR-2313) [405625]](/content/images/5/390x390l80mc0/61373274224134.jpg)
![Принтер 3D Prusa MK4S Bundle KIT (FDM 1.75mm 250x210x220mm USB корпус чорний) DIY kit (PR-2313) [405625] Принтер 3D Prusa MK4S Bundle KIT (FDM 1.75mm 250x210x220mm USB корпус чорний) DIY kit (PR-2313) [405625]](/content/images/5/390x390l80mc0/46042318008198.jpg)
![Принтер 3D Prusa MK4S Bundle KIT (FDM 1.75mm 250x210x220mm USB корпус чорний) DIY kit (PR-2313) [405625] Принтер 3D Prusa MK4S Bundle KIT (FDM 1.75mm 250x210x220mm USB корпус чорний) DIY kit (PR-2313) [405625]](/content/images/5/390x390l80mc0/82695522527196.jpg)