|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−23%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Bluetooth | Ні |
|---|---|
| Ethernet | Так |
| USB | Так |
| Wi-Fi | Так |
| Інтерфейси. Бездротові інтерфейси | Wi-Fi IEEE802.11 b/g/n |
| Інтерфейси. Провідні інтерфейси | Hi-Speed USB (порт В), Ethernet: 10/100 Мбіт/с |
| Витратні матеріали. Витратні матеріали | Картридж INK GI-46 BK 4411C001 (6000 стор @ 5%), Картридж INK GI-46 C 4427C001 (14000 стор @ 5%), Картридж INK GI-46 M 4428C001 (14000 стор @ 5%), Картридж INK GI-46 Y 4429C001 (14000 стор @ 5%) |
| Витратні матеріали. К-сть кольорів | 4.00 |
| Витратні матеріали. Макс. товщина паперу | 0.00 |
| Витратні матеріали. Макс. щільність паперу | 275.00 |
| Витратні матеріали. Мін. щільність паперу | 64.00 |
| Витратні матеріали. Ресурс кольорового картриджа | 14000.00 |
| Витратні матеріали. Ресурс ч / б картриджа | 6000 стор |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | монохромний |
| Додатково | USB кабель в комплект не входить |
| Додатково. Комплектація | принтер |
| Додатково. Підтримка ОС | Windows 7, Android, iOS, Windows 10, Windows 8.1, Windows 11, macOS 11.x, macOS 12.x, Chrome OS, iPadOS |
| Додатково. Середнє напрацювання на відмову | 0.00 |
| Друк. Двохсторонній друк | Так |
| Друк. Друк без полів | Так |
| Друк. Макс. роздільна здатність, dpi | 1200x600 |
| Друк. Мінімальний обсяг краплі | 0.00 |
| Друк. Час виходу першої сторінки | 7.00 |
| Друк. Швидкість кольорового друку | 15.5 |
| Друк. Швидкість чорно-білого друку | 24 |
| Енергоспоживання | 20 Вт |
| Кiлькiсть кольорiв | 4 |
| Колір | White |
| Комплектація | принтер, 4 встановлені стартові картриджі різного кольору, кабель живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Лотки. Подача паперу | знизу |
| Лотки. Подача паперу, максимум | 250.00 |
| Максимальна роздільна здатність друку, dpi | 600 х 1200 dpi |
| Основні. Вбудована СНПЧ | Так |
| Основні. Кольоровість | кольоровий |
| Основні. Підтримувані види носіїв | Звичайний папір |
| Основні. Технологія друку | Струменева |
| Основні. Тип | Принтери струменеві |
| Основні. Формат пристрою | A4 |
| Підтримка ОС | Mac OS X / Android / iOS / Windows |
| Підтримка форматів паперу | A4, A5, A6 |
| Рекомендоване місячне навантаження, копій | 0.00 |
| Стандартні картриджі | GI-46 BK/C/M/Y |
| Технологія друку | Струменева |
| Тип | принтер |
| Тип друку | кольоровий |
| Факс | Ні |
| Фізичні. Вага | 9.00 |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 399x416x238 |
| Фізичні. Колір | Білий, чорний |
| Фізичні. Рівень шуму при роботі | 49.00 |
| Фізичні. Споживана потужність при роботі | 20.00 |
| Швидкість кольорового друку | 15,5 стор/хв |
| Швидкість монохромного друку | 24 стор/хв |
| Щільність паперу | 64-275 г/м2 |
| NFC | Ні |
| Інші поверхні друку | глянцевий папір, конверти, фотопапір |
| Вага | 9 кг |
| Друк із Cloud | Так |
| Друк із USB-накопичувачів | Ні |
| Друк із карток пам'яті | Ні |
| Друк із мобільних пристроїв | Так |
| Живлення від акумулятора | Ні |
| Підтримка AirPrint | Так |
| Розміри | 399x238x416 мм |
Новий відгук або коментар
Принтер А4 кол. Canon Maxify GX5040 з Wi-Fi (5550C009)
Немає в наявності
Код товару: 615945
17 370 грн
22 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Canon Maxify GX5040 Із цими надійними принтерами MegaTank із багаторазовими чорнильницями, що здатні швидко друкувати документи бізнесової якості, середня економія становитиме 90 % від загальної вартості володіння (порівняно з 10 кращими лазерними та струменевими принтерами). Прості рішення, максимальна віддача Долучіться до світу високопродуктивного бізнесового друку з принтерами MegaTank, що використовують багаторазові чорнильниці великої місткості. Ви можете розраховувати на справжню якість друкованих документів і не хвилюватися за гроші завдяки низьким загальним експлуатаційним витратам. Низькі витрати залишаються низькими Знизьте витрати на друк бізнес-документів завдяки величезному ресурсу друку: 14 000 сторінок із набору чорнильниць із кольоровим чорнилом або 6000 сторінок з однієї чорнильниці із чорним чорнилом. Щоб заощадити ще більше, просто перемкніться в економний режим. Довговічність документів збільшено у два рази Друкуйте високоякісні та довговічні ділові документи з надзвичайно високою деталізацією зі швидкістю 24 зображення на хвилину в монохромному режимі та 15.5 зображення на хвилину в кольоровому режимі. Пігментні чорнила забезпечують відмінну якість бізнес-документів, стійких до пошкоджень у разі використання гумки або маркера чи впливу води. Компактний, але високопродуктивний З легкістю вкладайтеся в жорсткі терміни за допомогою цього компактного принтера з монохромним РК-екраном із можливістю нахилу, касетою на 250 аркушів і заднім лотком на 100 аркушів. Працюйте з різними носіями — навіть банерами довжиною до 1.2 м (тільки звичайний папір) Максимальне підвищення ефективності Друкуйте відповідально з енергоефективним струминним принтером із чорнильницями з великим ресурсом, що допомагають зменшити відходи. Змінний картридж для технічного обслуговування допомагає мінімізувати час простою. Підключайтеся Друкуйте та підключайтеся до хмарних сховищ за допомогою програми Canon PRINT. Принтер сумісний зі службами Apple AirPrint (iOS) та Mopria (Android), підтримує підключення через Ethernet, а також дводіапазонний Wi-Fi. Покращена безпека мережі гарантує захист документів та обладнання.
![Принтер А4 кол. Canon Maxify GX5040 з Wi-Fi (5550C009) [615945] Принтер А4 кол. Canon Maxify GX5040 з Wi-Fi (5550C009) [615945]](/content/images/16/390x390l80mc0/33258582415370.jpg)
![Принтер А4 кол. Canon Maxify GX5040 з Wi-Fi (5550C009) [615945] Принтер А4 кол. Canon Maxify GX5040 з Wi-Fi (5550C009) [615945]](/content/images/16/693x390l80mc0/72421858238123.jpg)
![Принтер А4 кол. Canon Maxify GX5040 з Wi-Fi (5550C009) [615945] Принтер А4 кол. Canon Maxify GX5040 з Wi-Fi (5550C009) [615945]](/content/images/16/693x390l80mc0/29870837789511.jpg)
![Принтер А4 кол. Canon Maxify GX5040 з Wi-Fi (5550C009) [615945] Принтер А4 кол. Canon Maxify GX5040 з Wi-Fi (5550C009) [615945]](/content/images/16/548x390l80mc0/95657418719623.jpg)
![Принтер А4 кол. Canon Maxify GX5040 з Wi-Fi (5550C009) [615945] Принтер А4 кол. Canon Maxify GX5040 з Wi-Fi (5550C009) [615945]](/content/images/16/693x390l80mc0/30287555479548.jpg)
![Принтер А4 кол. Canon Maxify GX5040 з Wi-Fi (5550C009) [615945] Принтер А4 кол. Canon Maxify GX5040 з Wi-Fi (5550C009) [615945]](/content/images/16/474x390l80mc0/66188177744105.jpg)