|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність лотка подачі паперу, листів | 550 аркушів. 500 аркушів |
|---|---|
| Автоподатчик | Стандартно |
| Витратні матеріали. Витратні матеріали | L0H25A Комплект для обслуговування HP LaserJet, 220 В (До 225 000 сторінок), W1470A HP 147A, W1470X HP 147X, W1470Y HP 147Y |
| Витратні матеріали. Макс. товщина паперу | 0.00 |
| Витратні матеріали. Макс. щільність паперу | 200.00 |
| Витратні матеріали. Ресурс ч / б картриджа | 0.00 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | 4.3" |
| Додаткова пам'ять, Мб | Ні |
| Додатково. Середнє напрацювання на відмову | 0.00 |
| Друк. Двохсторонній друк | Так |
| Друк. Макс. роздільна здатність, dpi | 1200x1200 |
| Друк. Мінімальний обсяг краплі | 0.00 |
| Друк. Швидкість кольорового друку | 0.00 |
| Друк. Швидкість чорно-білого друку | 61 |
| Дуплекс | Стандартно |
| Клас пристрою | Для великих офісів |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | China |
| Лотки. Лотки подачі | 2 |
| Максимальна щільність паперу, г/м2 | 60-200 г/м² |
| Максимальне місячне навантаження, стор | 275 000 стор |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Модель | LJ M611DN |
| Місткість лотка подачі паперу, листів | 500.00 |
| Місячний друк в діапазоні, копій | Більше 12000 |
| Обсяг пам'яті | 512 МБ |
| Операційні системи | Linux, Android, Windows, Mac OS |
| Основні. Кольоровість | монохромний |
| Основні. Технологія друку | Лазерна |
| Основні. Тип | Принтери лазерні монохромні |
| Основні. Формат пристрою | A4 |
| Пристрій подачі паперу | Стандартно |
| Процесор, МГЦ | 1.2 ГГц |
| Підтримка ОС | Android. Linux. Mac OS. Windows |
| Підтримка форматів паперу | 16K, DL, A6, RA4, Oficio, B6, A5, A4, B5 |
| Рекомендоване місячне навантаження, копій | 5000-25000 сторінок |
| Роздільна здатність для монохромного друку, dpi | 1200x1200 dpi |
| Стандартна пам'ять, Мб | 512.00 |
| Стандартні картриджі | HP LaserJet 147A |
| Стандартні порти | Ethernet 10/100 BaseTX, Ethernet 1000 Base-T, USB 2.0 |
| Стартові картриджі, стор | 10500 сторінок |
| Технологія друку | Лазерна |
| Тип друку | монохромний |
| Тип паперу | 16K. A4. A5. A6. B5. B6. DL. Oficio. RA4 |
| Тип товару | Лазерний принтер |
| Факс | Так |
| Фізичні. Колір | Білий |
| Час виходу першої сторінки | 5.1 сек |
| Час друку першої сторінки (монохром), сек | 5.10 |
| Частота процесора | 1200 МГц |
| Швидкість A4 ч/б друку, стор/хв | 61 |
| Швидкість ч/б друку, стор/хв | 51 і більше |
| Щільність паперу | 60 - 120 г/м² |
| Інтерфейси | Ethernet |
| Вага | 21.6 кг |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 466 мм |
| Можливість розширення оперативної пам'яті до | 1.5 ГБ |
| Підтримка технологій прямого друку | Apple AirPrint. Google Cloud Print. HP ePrint. Mopria Certified |
Новий відгук або коментар
Принтер А4 HP LaserJet Enterprise M611dn (7PS84A)
Немає в наявності
Код товару: 106397
44 560 грн
47 479 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
null
![Принтер А4 HP LaserJet Enterprise M611dn (7PS84A) [106397] Принтер А4 HP LaserJet Enterprise M611dn (7PS84A) [106397]](/content/images/43/390x390l80mc0/52741444195163.jpg)
![Принтер А4 HP LaserJet Enterprise M611dn (7PS84A) [106397] Принтер А4 HP LaserJet Enterprise M611dn (7PS84A) [106397]](/content/images/43/350x350l80mc0/77158609884886.jpg)
![Принтер А4 HP LaserJet Enterprise M611dn (7PS84A) [106397] Принтер А4 HP LaserJet Enterprise M611dn (7PS84A) [106397]](/content/images/43/390x390l80mc0/37500186417093.jpg)
![Принтер А4 HP LaserJet Enterprise M611dn (7PS84A) [106397] Принтер А4 HP LaserJet Enterprise M611dn (7PS84A) [106397]](/content/images/43/350x350l80mc0/92850071859068.jpg)
![Принтер А4 HP LaserJet Enterprise M611dn (7PS84A) [106397] Принтер А4 HP LaserJet Enterprise M611dn (7PS84A) [106397]](/content/images/43/350x350l80mc0/46445884273176.jpg)