|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність лотка подачі паперу, листів | 550 аркушів. 150 аркушів |
|---|---|
| Витратні матеріали. Витратні матеріали | W1510A HP 151A Black LaserJet Toner Cartridge Average cartridge yields 3050 standard pages, W1510X HP 151X Black LaserJet Toner Cartridge Average cartridge yields 9700 standard pages |
| Витратні матеріали. К-сть кольорів | 1.00 |
| Витратні матеріали. Кількість картриджів | 1 |
| Витратні матеріали. Макс. товщина паперу | 0.00 |
| Витратні матеріали. Макс. щільність паперу | 200.00 |
| Витратні матеріали. Мін. щільність паперу | 60.00 |
| Витратні матеріали. Ресурс ч / б картриджа | 3050 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | 4.3" |
| Додатково. Комплектація | принтер, картридж на 1 500 стр. |
| Додатково. Підтримка ОС | Windows, Android, iOS |
| Додатково. Середнє напрацювання на відмову | 0.00 |
| Друк. Двохсторонній друк | Так |
| Друк. Макс. роздільна здатність, dpi | 1200x1200 |
| Друк. Мінімальний обсяг краплі | 0.00 |
| Друк. Час виходу першої сторінки | 6.00 |
| Друк. Швидкість кольорового друку | 0.00 |
| Друк. Швидкість чорно-білого друку | 40 |
| Колір | Білий |
| Лотки. Лотки подачі | 1 |
| Максимальне місячне навантаження, стор | 20000 стор |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Обсяг пам'яті | 256 МБ |
| Основні. Кольоровість | монохромний |
| Основні. Панель управління | сенсорна |
| Основні. Технологія друку | Лазерна |
| Основні. Тип | Принтери лазерні монохромні |
| Основні. Формат пристрою | A4 |
| Підтримка ОС | Linux. Windows 10 |
| Рекомендоване місячне навантаження, копій | 0.00 |
| Стандартні картриджі | HP 151 |
| Технологія друку | Лазерна |
| Тип друку | монохромний |
| Тип паперу | A4. A5. A6. C5. DL. Legal. Monarch |
| Фізичні. Вага | 8.56 |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 381x357x216 |
| Фізичні. Колір | Білий, чорний |
| Фізичні. Рівень шуму при роботі | 54.00 |
| Фізичні. Споживана потужність при роботі | 495.00 |
| Час виходу першої сторінки | 6.5 сек |
| Частота процесора | 1200 МГц |
| Щільність паперу | 60 - 163 г/м² |
| Інтерфейси | Ethernet. USB |
| Вага | 8.56 кг |
| Висота | 216 мм |
| Глибина | 357 мм |
Новий відгук або коментар
Принтер А4 HP LaserJet Pro M4003dn (2Z609A)
Немає в наявності
Код товару: 106422
18 454 грн
19 619 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Максимально підвищуйте продуктивність вашого офісу завдяки підвищеному ІТ-контролю, блискавичним швидкостям та високій продуктивності. Досягайте більшого завдяки інтелектуальним функціям підвищення продуктивності та простим поєднанням клавіш, доступним із програми HP Smart у будь-якому місці та в будь-який час. Легко налаштовуйте та керуйте парком принтерів HP, підключених до хмари, за допомогою єдиної вебпанелі Smart Admin. Завдяки надійним функціям підключення та інтелектуальним інструментам керування принтери будуть готові.