|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−15%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність лотка подачі паперу, листів | 100 аркушів |
|---|---|
| Інтерфейси. Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Інтерфейси. Провідні інтерфейси | USB 2.0 |
| Витратні матеріали. Витратні матеріали | Картридж W1540A 2500, Картридж W1540X 5000 |
| Витратні матеріали. К-сть кольорів | 1.00 |
| Витратні матеріали. Кількість картриджів | 1 |
| Витратні матеріали. Макс. товщина паперу | 0.00 |
| Витратні матеріали. Макс. щільність паперу | 163.00 |
| Витратні матеріали. Мін. щільність паперу | 60.00 |
| Витратні матеріали. Ресурс кольорового картриджа | 2500.00 |
| Витратні матеріали. Ресурс ч / б картриджа | 0.00 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Додатково. Комплектація | принтер |
| Додатково. Мови опису | URF, PWG, PCLmS |
| Додатково. Підтримка ОС | Linux, Windows |
| Додатково. Пікове навантаження на місяць | 25.00 |
| Додатково. Рекомендоване навантаження на місяць | 0.25 |
| Додатково. Середнє напрацювання на відмову | 0.00 |
| Друк. Двохсторонній друк | Так |
| Друк. Макс. роздільна здатність, dpi | 600x600 |
| Друк. Максимальна кількість копій | 60.00 |
| Друк. Мінімальний обсяг краплі | 0.00 |
| Друк. Час виходу першої сторінки | 8.00 |
| Друк. Швидкість кольорового друку | 0.00 |
| Друк. Швидкість чорно-білого друку | 22 |
| Колір | Сірий |
| Лотки. Лотки подачі | 1 |
| Лотки. Лоток видачі | 100 |
| Лотки. Подача паперу | 150 |
| Максимальне місячне навантаження, стор | 25 000 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Основні. Кольоровість | монохромний |
| Основні. Підтримувані види носіїв | Конверти, Картон, Глянцевий папір |
| Основні. Технологія друку | Лазерна |
| Основні. Тип | Принтери лазерні монохромні |
| Основні. Формат пристрою | A4 |
| Підтримка ОС | Windows |
| Рекомендоване місячне навантаження, копій | 0.00 |
| Стандартні картриджі | W1540A |
| Технологія друку | Лазерна |
| Тип друку | монохромний |
| Тип паперу | A4 |
| Фізичні. Вага | 6.20 |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 349x285x215 |
| Фізичні. Колір | Білий, чорний |
| Фізичні. Споживана потужність при роботі | 354.00 |
| Час виходу першої сторінки | 8 сек |
| Щільність паперу | 60 - 163 г/м² |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Вага | 6.2 кг |
| Висота | 390 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Підтримка технологій прямого друку | Wi-Fi Direct |
| Рівень шуму | 49 дБ |
Новий відгук або коментар
Принтер А4 HP LaserJet Tank 1502w з Wi-Fi (2R3E2A)
Немає в наявності
Код товару: 106425
11 543 грн
13 640 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Принтер HP LaserJet Tank 1502w (2R3E2A). Попередньо заправлений оригінальним тонером HP для друку до 5000 сторінок, допомагає скорочувати витрати на друк і розширює можливості вашого підприємства. Попереднє заправлення тонером HP для друку до 5000 сторінок дає змогу скоротити експлуатаційні витрати. Знижуйте вартість відбитка завдяки заправному комплекту з тонером HP. Скорочуйте час простою і поповнюйте тонер всього за 15 секунд завдяки комплектам для заправки тонером HP надвисокої ємності.
![Принтер А4 HP LaserJet Tank 1502w з Wi-Fi (2R3E2A) [106425] Принтер А4 HP LaserJet Tank 1502w з Wi-Fi (2R3E2A) [106425]](/content/images/15/390x390l80mc0/62172655065013.jpg)
![Принтер А4 HP LaserJet Tank 1502w з Wi-Fi (2R3E2A) [106425] Принтер А4 HP LaserJet Tank 1502w з Wi-Fi (2R3E2A) [106425]](/content/images/15/385x390l80mc0/19095662605139.jpg)