|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ємність лотка подачі паперу, листів | 250 аркушів. 150 аркушів |
|---|---|
| Гарантія | 24 міс. |
| Двосторонній друк | Автоматичний |
| Дротове підключення | USB |
| Друк. Двохсторонній друк | Так |
| Друк. Макс. роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Друк. Швидкість чорно-білого друку | 30 стор/хв |
| Колір | Чорний |
| Лотки. Лотки подачі | 1 |
| Максимальна роздільна здатність друку, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Місткість вихідного лотка | 250 аркушів |
| Призначення | Для дому, Для малого офісу |
| Підтримка ОС | Chrome OS. Linux. Mac OS. Windows |
| Підтримувані розміри паперу | A4, Letter, A5, A6, Executive, конверти |
| Рекомендований обсяг друку | 15000 сторінок |
| Стандартні картриджі | brother tn2590 (1200 стор) / brother tn2590xl (3000 стор) |
| Технологія друку | Лазерна |
| Тип | Принтер |
| Тип друку | Чорно-білий |
| Тип паперу | Звичайний папір, макулатурний папір, папір bond, етикетки, конверти |
| Час виходу першої сторінки | 7.5 с |
| Швидкість монохромного друку | 30 сторінок/хв |
| Швидкість монохромного друку (двостороннього) | До 15 сторінок за хвилину |
| Щільність паперу | 163 г/м² |
| Інтерфейси | USB |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 183 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Рівень шуму | 48 дБ |
Новий відгук або коментар
Принтер Brother (HLL2402DYJ1)
В наявності
Код товару: 203305
5 834 грн
5 899 грн
Опис
Принтер Brother HLL2402DYJ1
![Принтер Brother (HLL2402DYJ1) [203305] Принтер Brother (HLL2402DYJ1) [203305]](/content/images/25/548x373l80mc0/91979651338597.png)
![Принтер Brother (HLL2402DYJ1) [203305] Принтер Brother (HLL2402DYJ1) [203305]](/content/images/25/550x372l80mc0/76152951076667.png)
![Принтер Brother (HLL2402DYJ1) [203305] Принтер Brother (HLL2402DYJ1) [203305]](/content/images/25/544x390l80mc0/15026916546396.png)