|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−18%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність лотка подачі паперу, листів | 250 аркушів |
|---|---|
| Вага, кг | 14.00 |
| Витратні матеріали. Макс. товщина паперу | 0.00 |
| Витратні матеріали. Ресурс ч / б картриджа | 0.00 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Двосторонній друк | Двосторонній друк у стандартній комплектації. Двосторонній друк: 60 – 163 г/м²; A4, A5, нестандартний (135 × 210 – 216 × 356 мм). |
| Додатково. Середнє напрацювання на відмову | 0.00 |
| Дротове підключення | USB |
| Друк. Двохсторонній друк | Так |
| Друк. Макс. роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Друк. Мінімальний обсяг краплі | 0.00 |
| Друк. Швидкість кольорового друку | 0.00 |
| Друк. Швидкість чорно-білого друку | 35 ст/хв |
| Енергоспоживання | Друк: 481.3 Вт,; Режим готовності: 6 Вт,; Режим сну: 0.3 Вт. |
| Колір | Білий |
| Лотки. Лотки подачі | 2 |
| Максимальна роздільна здатність друку, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальне місячне навантаження, стор | 50 000 стор |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Місткість вихідного лотка | Макс. 250 аркушів лицьовою стороною вниз |
| Місткість лотків для подачі | 850 аркушів |
| Призначення | Для малого офісу |
| Підтримка ОС | Усі поточні операційні системи Windows, MAC OS X версії 10.9 або вище, Chrome OS, а також інші операційні системи за запитом. |
| Підтримувані розміри паперу | Багатофункціональний відсік на 100 аркушів; 60 – 220 г/м²; A4, A5, A6, нестандартний (70 x 148 – 216 x 356 мм); Універсальна касета на 250 аркушів; 60 – 163 г/м²; A4, A5, A6, нестандартний (105 x 148 – 216 x 356 мм); |
| Рекомендоване місячне навантаження, копій | 0.00 |
| Розміри, см | 37.5 x 39.3 x 27.2 |
| Стандартні картриджі | TK‑1254 |
| Технологія друку | Лазерна |
| Тип | Принтер |
| Тип друку | Чорно-білий |
| Тип паперу | A6 |
| Час виходу першої сторінки | Прибл. 15 секунд або менше після ввімкнення |
| Частота процесора | 1.0 GHz |
| Швидкість монохромного друку | 36 стор/хв |
| Шрифти | 93 контурні шрифти (PCL6, KPDL3), 4 шрифти (Calibri), 4 шрифти (Cambria), 1 растровий шрифт, 45 одновимірних штрих-кодів (наприклад, EAN-8, EAN-13, EAN-128), а також підтримка двовимірних штрих-кодів PDF417 під PRESCRIBE (PCL та інші штрих-коди доступні як опція) |
| Щільність паперу | 60 - 220 г/м² |
| Інтерфейси | USB |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 272 мм |
| Глибина | 393 мм |
| Розміри | 37.5 x 39.3 x 27.2 |
| Рівень шуму | 55 дБ |
Новий відгук або коментар
Принтер Kyocera ECOSYS PA3500x (110C3J3NL0)
Немає в наявності
Код товару: 201122
10 700 грн
12 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Принтер Kyocera ECOSYS PA3500x
![Принтер Kyocera ECOSYS PA3500x (110C3J3NL0) [201122] Принтер Kyocera ECOSYS PA3500x (110C3J3NL0) [201122]](/content/images/18/488x390l80mc0/22908428588810.png)
![Принтер Kyocera ECOSYS PA3500x (110C3J3NL0) [201122] Принтер Kyocera ECOSYS PA3500x (110C3J3NL0) [201122]](/content/images/18/390x390l80mc0/18065144389825.jpg)
![Принтер Kyocera ECOSYS PA3500x (110C3J3NL0) [201122] Принтер Kyocera ECOSYS PA3500x (110C3J3NL0) [201122]](/content/images/18/390x390l80mc0/72364481918685.jpg)