|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−7%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність лотка подачі паперу, листів | 250 |
|---|---|
| Автоподатчик | Немає |
| Вага, кг | 14.00 |
| Витратні матеріали. Макс. товщина паперу | 0.00 |
| Витратні матеріали. Ресурс ч / б картриджа | 0.00 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Двосторонній друк | Автоматичний. Двосторонній друк: 60 – 163 г/м²; A4, A5, Custom (140 × 210 - 216 × 356 мм) |
| Дисплей | LCD 21 символ, 5 рядків |
| Додатково. Середнє напрацювання на відмову | 0.00 |
| Дротове підключення | USB, RJ-45 (LAN) |
| Друк. Двохсторонній друк | Так |
| Друк. Макс. роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Друк. Мінімальний обсяг краплі | 0.00 |
| Друк. Швидкість кольорового друку | 0.00 |
| Друк. Швидкість чорно-білого друку | 0.00 |
| Дуплекс | Стандартно |
| Енергоспоживання | Друк: 555.9 Вт, Режим готовності: 6 Вт, Режим сну: 0.3 Вт |
| Клас пристрою | Для великих офісів |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | China |
| Лотки. Лотки подачі | 1 |
| Максимальна роздільна здатність друку, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальна щільність паперу, г/м2 | 220 |
| Максимальне місячне навантаження, стор | 80000 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Модель | ECOSYS PA4000x |
| Можливості | Друк з USB накопичувачів, Друк по WIFI, Друк з LAN, РК-дисплей |
| Місткість вихідного лотка | Макс. 250 аркушів лицьовою стороною вниз |
| Місткість лотка подачі паперу, листів | 250.00 |
| Місткість лотків для подачі | 850 аркушів |
| Місячний друк в діапазоні, копій | 1001-2000 |
| Обсяг пам'яті | 512 МБ |
| Операційні системи | Windows, MacOS |
| Призначення | Для малого офісу |
| Продуктивність | 80 000 сторінок |
| Процесор, МГЦ | ARM Cortex-A53, 1,0 ГГц |
| Підтримка ОС | Усі поточні операційні системи Windows, MAC OS X версії 10.9 або вище, Chrome OS, а також інші операційні системи за запитом |
| Підтримувані розміри паперу | Багатоцільовий лоток на 100 аркушів; 60 – 220 г/м²; A4, A5, A6, Custom (70 x 148 мм – 216 x 356 мм). Універсальна касета на 250 аркушів; 60 – 163 г/м²; A4, A5, A6, Custom (105 x 148 – 216 x 356 мм). |
| Рекомендоване місячне навантаження, копій | 2000 |
| Рекомендований обсяг друку | В середньому 2000 сторінок на місяць; Максимальний обсяг друку 80 000 сторінок на місяць |
| Ресурс витратних матеріалів, стор | 10000 |
| Роздільна здатність для монохромного друку, dpi | 1200x1200 |
| Розміри пристрою, мм | 387 х 393 х 272 |
| Розміри, см | 37.5 x 39.3 x 27.2 |
| Стандартна пам'ять, Мб | 512.00 |
| Стандартні картриджі | TK-1260 |
| Стандартні порти | Wi-Fi, USB, Ethernet/Fast Ethernet |
| Стартові картриджі, стор | TK-1260 |
| Технологія друку | Лазерна |
| Тип | Принтер |
| Тип друку | Чорно-білий |
| Тип паперу | A4. A5. A6. B5. Legal. Letter |
| Тип товару | Принтер |
| Факс | Ні |
| Час виходу першої сторінки | Прибл. 6.4 секунди або менше |
| Час друку першої сторінки (монохром), сек | 6.40 |
| Час розігріву | Прибл. 15 секунд або менше після ввімкнення |
| Частота процесора | 1.1 ГГц |
| Швидкість A4 ч/б друку, стор/хв | 40 |
| Швидкість монохромного друку | 40 стор/хв |
| Швидкість монохромного друку (двостороннього) | 20 стор/хв |
| Швидкість ч/б друку, стор/хв | 36-50 |
| Шрифти | 93 контурних шрифти (PCL6, KPDL3), 4 шрифти (Calibri), 4 шрифти (Cambria), 1 растровий шрифт, 45 одновимірних штрих-кодів (наприклад, EAN-8, EAN-13, EAN-128), а також підтримка двовимірні штрих-коди PDF417 під PRESCRIBE (PCL та інші штрих-коди доступні як варіант) |
| Щільність паперу | 60 - 220 г/м² |
| Інтерфейси | Ethernet. USB |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Розміри | 37.5 x 39.3 x 27.2 |
| Рівень шуму | 53 дБ |
Новий відгук або коментар
Принтер Kyocera ECOSYS PA4000x (110C153NL0)
Немає в наявності
Код товару: 201081
14 017 грн
14 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Принтер Kyocera ECOSYS PA4000x
![Принтер Kyocera ECOSYS PA4000x (110C153NL0) [201081] Принтер Kyocera ECOSYS PA4000x (110C153NL0) [201081]](/content/images/32/416x328l80mc0/48499454627368.png)
![Принтер Kyocera ECOSYS PA4000x (110C153NL0) [201081] Принтер Kyocera ECOSYS PA4000x (110C153NL0) [201081]](/content/images/32/386x390l80mc0/37235343031094.png)