|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| USB | Так |
|---|---|
| Інтерфейсний порт ДБЖ | USB |
| Батарея. Bстановлено батарей | 3 |
| Батарея. Підключення зовнішнього акумулятора | Ні |
| Вихід. Вихідна напруга | 220 В ± 10 % |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Вхід. Вхідна напруга | 220 В ± 25% |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | Так |
| Колір | Чорний |
| Тип ДБЖ | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Час автономної роботи з max навантаженням, хв | 8 - 20 хв |
| Розмір | 440х132х410 мм |
| Тип виконання | класичний. монтуємий в стійку |
| Ємність батарей | 3х9 Агод |
| Вага | 19.8 кг |
| Вбудована батарея | 3 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Захист від високовольтних стрибків | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість IEC розеток, шт. | 6 |
| Кількість розеток | 7 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Потужність активна | 1600 Вт |
| Потужність повна | 2000 VA |
| Потужність, ВА | 2000 В*А |
| Потужність, Вт | 1600 Вт |
| Призначення | для котлів. для ноутбуків. для домашніх ПК. для робочих станцій. для серверних стійок |
| Розташування батареї | внутрішня |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Час переходу на батарею, мс | <10 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 10 хв |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 1 |
Новий відгук або коментар
Джерело безперебійного живлення EnerGenie 2000VA (EG-UPSRACK-12)
Немає в наявності
Код товару: 618488
14 111 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Автоматичний регулятор вихідної напруги (AVR) USB-інтерфейс для керування та індикації РК-дисплей індикації статусу Захист від коротких замикань Захист від викидів напруги, перешкод та блискавок Звукове та візуальне сповіщення про події Захист батареї від перезаряду та глибокого розряду