|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Батарея. Bстановлено батарей | 1 |
|---|---|
| Вхід. Вхідна напруга | 86-265 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | Ні |
| Час автономної роботи з max навантаженням, хв | до 10 годин |
| Розмір | 160 х 105 х 33 мм |
| Тип виконання | настільний |
| Вага | 0.42 кг |
| Вбудована батарея | 20000mAh |
| Додатковий фільтр | RJ-45. USB |
| Кількість розеток | 3 x DC |
| Потужність, Вт | 36 Вт |
| Призначення | для роутерів |
| Розташування батареї | вбудована |
Новий відгук або коментар
Пристрій безперебійного живлення TTN DC-1036P 36W 20000mAh (DCSL-1036PC_20000)
Немає в наявності
Код товару: 726174
2 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Пристрій безперебійного живлення TTN DC-1036P 36W 20000mAh (DCSL-1036PC_20000)
![Пристрій безперебійного живлення TTN DC-1036P 36W 20000mAh (DCSL-1036PC_20000) [726174] Пристрій безперебійного живлення TTN DC-1036P 36W 20000mAh (DCSL-1036PC_20000) [726174]](/content/images/15/390x390l80mc0/51949744338869.jpg)
![Пристрій безперебійного живлення TTN DC-1036P 36W 20000mAh (DCSL-1036PC_20000) [726174] Пристрій безперебійного живлення TTN DC-1036P 36W 20000mAh (DCSL-1036PC_20000) [726174]](/content/images/15/390x390l80mc0/80709089572823.jpg)
![Пристрій безперебійного живлення TTN DC-1036P 36W 20000mAh (DCSL-1036PC_20000) [726174] Пристрій безперебійного живлення TTN DC-1036P 36W 20000mAh (DCSL-1036PC_20000) [726174]](/content/images/15/390x390l80mc0/13130995128529.jpg)
![Пристрій безперебійного живлення TTN DC-1036P 36W 20000mAh (DCSL-1036PC_20000) [726174] Пристрій безперебійного живлення TTN DC-1036P 36W 20000mAh (DCSL-1036PC_20000) [726174]](/content/images/15/390x390l80mc0/14149466469892.jpg)
![Пристрій безперебійного живлення TTN DC-1036P 36W 20000mAh (DCSL-1036PC_20000) [726174] Пристрій безперебійного живлення TTN DC-1036P 36W 20000mAh (DCSL-1036PC_20000) [726174]](/content/images/15/390x390l80mc0/30734370454133.jpg)
![Пристрій безперебійного живлення TTN DC-1036P 36W 20000mAh (DCSL-1036PC_20000) [726174] Пристрій безперебійного живлення TTN DC-1036P 36W 20000mAh (DCSL-1036PC_20000) [726174]](/content/images/15/390x390l80mc0/34126315135199.jpg)
![Пристрій безперебійного живлення TTN DC-1036P 36W 20000mAh (DCSL-1036PC_20000) [726174] Пристрій безперебійного живлення TTN DC-1036P 36W 20000mAh (DCSL-1036PC_20000) [726174]](/content/images/15/390x390l80mc0/40537980621546.jpg)