|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−36%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність для миючого засобу | немає |
|---|---|
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Для меблів | Так |
| Довжина кабелю | 5.0 м |
| Еко-двигун | Так |
| Живлення | мережа |
| Керування | на корпусі |
| Колір | Чорний |
| Модель | EVC-840BG |
| Насадки і щітки | щілинна |
| Об'єм пилозбірника | 4 л |
| Особливості | автозмотування шнура |
| Особливості. Змотування мережевого шнура | Так |
| Особливості. Функціональні | автозмотування шнура |
| Пилозбірник | мішок |
| Потужність | 900 Вт |
| Потужність всмоктування | 350 Вт |
| Підлога/Килим | Так |
| Радіус дії | 7 м |
| Регулювання потужності | на корпусі |
| Розмір | 520 х 315 х 310 мм |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Тип пилососа | для сухого прибирання |
| Тип прибирання | сухе |
| Тип трубки | телескопічна сталева |
| Тип фільтра | НEPA |
| Турбощітка | Ні |
| УФ-обробка | Ні |
| Форм-фактор | стандартний |
| Час зарядки | немає |
| Час роботи | немає |
| Щілинна | Так |
Новий відгук або коментар
Пилосос Eisen (EVC-840BG)
Немає в наявності
Код товару: 610595
1 827 грн
2 859 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Пилосос EISEN EVC-840BG ECO: Ефективність та комфорт у кожному прибиранні Відчуйте всю потужність і ефективність прибирання з пилососом EISEN EVC-840BG ECO. Цей сучасний пристрій забезпечить ідеальну чистоту у вашому домі, поєднуючи високу продуктивність з енергоефективністю класу А. Висока потужність всмоктування Пилосос EISEN EVC-840BG ECO оснащений потужним 900-ватним мотором, що забезпечує потужність всмоктування 350 Вт. Це дозволяє швидко та ефективно видаляти пил, бруд та алергени з будь-яких поверхонь. Енергоефективність та економія З класом енергоефективності А, цей пилосос споживає менше електроенергії, зберігаючи ваші витрати на електрику. Він працює від мережі змінного струму 220В, 50 Гц, забезпечуючи стабільну та ефективну роботу. Зручне використання Пилосос EISEN EVC-840BG ECO має зручне регулювання потужності на корпусі, що дозволяє легко налаштувати силу всмоктування під різні типи поверхонь. Об’ємний пилозбірник на 4 літри дозволяє проводити прибирання без частого очищення мішку. Компактний і легкий З розмірами 520х315х310 мм і вагою 5,5 кг, цей пилосос легко зберігати і транспортувати. Довжина шнура 5 м забезпечує широкий радіус дії, що робить прибирання зручним і ефективним. Комплектація для всіх потреб До комплекту пилососа входять: Щітка для підлоги та килимів Насадка 2 в 1 для меблів/щілинна Ці аксесуари забезпечують всебічну чистку будь-яких поверхонь у вашому домі. Тихий та ефективний З рівнем шуму всього 79 дБ, пилосос EISEN EVC-840BG ECO працює тихо, не заважаючи вашому повсякденному життю. Пилосос EISEN EVC-840BG ECO – це надійний помічник у боротьбі за чистоту та комфорт у вашому домі.
![Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595] Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595]](/content/images/14/390x390l80mc0/93080055417349.jpg)
![Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595] Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595]](/content/images/14/431x390l80mc0/20016361323138.jpg)
![Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595] Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595]](/content/images/14/565x390l80mc0/65018001215956.jpg)
![Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595] Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595]](/content/images/14/470x390l80mc0/71165654531127.jpg)
![Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595] Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595]](/content/images/14/565x390l80mc0/81229903048241.jpg)
![Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595] Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595]](/content/images/14/508x390l80mc0/21128884810294.jpg)
![Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595] Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595]](/content/images/14/508x390l80mc0/34382519261056.jpg)
![Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595] Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595]](/content/images/14/586x390l80mc0/81680643400605.jpg)
![Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595] Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595]](/content/images/14/408x390l80mc0/45461140134537.jpg)
![Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595] Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595]](/content/images/14/478x390l80mc0/85819435853298.jpg)
![Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595] Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595]](/content/images/14/439x390l80mc0/79189130440079.jpg)
![Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595] Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595]](/content/images/14/439x390l80mc0/31127421132383.jpg)
![Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595] Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595]](/content/images/14/430x390l80mc0/67490653433972.jpg)
![Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595] Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595]](/content/images/14/509x390l80mc0/25832811140793.jpg)
![Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595] Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595]](/content/images/14/508x390l80mc0/93670500752240.jpg)
![Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595] Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595]](/content/images/14/430x390l80mc0/14031781282409.jpg)
![Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595] Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595]](/content/images/14/487x390l80mc0/46919407947611.jpg)
![Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595] Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595]](/content/images/14/585x390l80mc0/29149837800186.jpg)
![Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595] Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595]](/content/images/14/431x390l80mc0/28208603621300.jpg)
![Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595] Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595]](/content/images/14/566x390l80mc0/57335830345382.jpg)
![Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595] Пилосос Eisen (EVC-840BG) [610595]](/content/images/14/563x390l80mc0/66433260972510.jpg)