|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−17%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність для миючого засобу | немає |
|---|---|
| Вага | 5.7 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
| Для меблів | Ні |
| Довжина кабелю | 7.0 м |
| Еко-двигун | Ні |
| Живлення | мережа |
| Керування | на корпусі |
| Колір | Синій |
| Насадки і адаптери. Насадки | універсальна щітка, 2-в-1 |
| Об'єм пилозбірника | 2.2 л |
| Основні. Регулятор потужності | на корпусі |
| Основні. Споживана потужність, Вт | 800.00 |
| Основні. Тип | безмішковий |
| Основні. Тип прибирання | сухе |
| Особливості. Вертикальна парковка труби | Так |
| Особливості. Додатково | Плавний пуск, Гумові (м'які) колеса, поворотна ручка, 3 коліщатка |
| Особливості. Змотування мережевого шнура | Так |
| Особливості. Комплектація | насадки |
| Особливості. Регулювання потужності | Так |
| Пилозбірник | контейнер (без мішка) |
| Потужність | 800 Вт |
| Підлога/Килим | Так |
| Радіус дії | 7 м |
| Регулювання потужності | на корпусі |
| Розмір | 37.1 x 36.6 x 26.6 см |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Система фільтрації. Обсяг пилозбірника, л | 2.20 |
| Система фільтрації. Тип пилозбірника | пластиковий контейнер |
| Система фільтрації. Труба всмоктування | телескопічна, хромована |
| Система фільтрації. Фільтр тонкого очищення (HEPA) | Так |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип пилососа | для сухого прибирання |
| Тип прибирання | сухе |
| Тип трубки | телескопічна сталева |
| Тип фільтра | НEPA |
| Турбощітка | Ні |
| УФ-обробка | Ні |
| Форм-фактор | стандартний |
| Фізичні. Вага, кг | 5.70 |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 37.1 x 36.6 x 26.6 |
| Фізичні. Довжина мережевого шнура, м | 7.00 |
| Фізичні. Живлення | мережа |
| Фізичні. Колір | Синій |
| Фізичні. Радіус дії, м | 7.00 |
| Фізичні. Рівень шуму, дБ | 78.00 |
| Час зарядки | немає |
| Час роботи | немає |
| Щілинна | Так |
Новий відгук або коментар
Пилосос Gorenje (VCEA01GACBUCY)
Немає в наявності
Код товару: 610570
3 506 грн
4 209 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Подвійна фільтрація НЕРА Випускний фільтр НЕРА видаляє до 99% пилу з повітря, а також затримує пилок і продукти життєдіяльності кліщів, що дуже важливо для людей, які страждають на астму та алергію. Для додаткової ефективності на контейнері для пилу встановлено другий фільтр HEPA. Прогумовані коліщатка Прогумовані коліщатка запобігають ушкодженню делікатних підлогових покриттів, наприклад, паркету і забезпечують постійний контакт з поверхнею. Пилосос не залишає слідів і подряпин на гладких і твердих поверхнях. Щітка і щілинна насадка Пилосос комплектується спеціальною насадкою 2 в 1, яка значно спростить прибирання в будинку. Компактні розміри Завдяки компактним розмірам пилосос ідеально підходить для невеликих квартир. Його можна зберігати в коморі або шафі, так як він займає зовсім небагато місця. Прогумовані коліщатка Прогумовані коліщатка запобігають ушкодженню делікатних підлогових покриттів, наприклад, паркету і забезпечують постійний контакт з поверхнею. Пилосос не залишає слідів і подряпин на гладких і твердих поверхнях. Плавний пуск Пилососи з плавним пуском мотора більш енергоефективні та служать довше. Причина - в низькому стартовому моменті, завдяки чому навантаження на рухомі деталі збільшується поступово і завдає менше шкоди, а також дозволяє знизити енергоспоживання. Автозмотування шнура Автоматичне змотування шнура дозволяє швидко прибрати шнур всередину пилососа після завершення збирання. Є штатним обладнанням всіх пилососів Gorenje.
![Пилосос Gorenje (VCEA01GACBUCY) [610570] Пилосос Gorenje (VCEA01GACBUCY) [610570]](/content/images/26/390x390l80mc0/61790634269998.jpg)
![Пилосос Gorenje (VCEA01GACBUCY) [610570] Пилосос Gorenje (VCEA01GACBUCY) [610570]](/content/images/26/332x390l80mc0/28585615842832.jpg)
![Пилосос Gorenje (VCEA01GACBUCY) [610570] Пилосос Gorenje (VCEA01GACBUCY) [610570]](/content/images/26/534x390l80mc0/44472863162111.jpg)
![Пилосос Gorenje (VCEA01GACBUCY) [610570] Пилосос Gorenje (VCEA01GACBUCY) [610570]](/content/images/26/384x390l80mc0/66484419082133.jpg)
![Пилосос Gorenje (VCEA01GACBUCY) [610570] Пилосос Gorenje (VCEA01GACBUCY) [610570]](/content/images/26/575x390l80mc0/60886523371722.jpg)