|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність для миючого засобу | немає |
|---|---|
| Вага | 5 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
| Для меблів | Так |
| Довжина кабелю | 7.0 м |
| Еко-двигун | Ні |
| Живлення | мережа |
| Керування | на корпусі |
| Колір | Червоний |
| Модель | VCEA23GLR |
| Насадки і адаптери. Насадки | паркетна, щітка Xpand Zone |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Основні. Витрата повітря, л/с | 32.20 |
| Основні. Потужність всмоктування, Вт | 212.00 |
| Основні. Регулятор потужності | на корпусі |
| Основні. Споживана потужність, Вт | 700.00 |
| Основні. Тип | мішковий, побутовий |
| Основні. Тип прибирання | сухе |
| Особливості. Індікатор заповнення пилозбірника | Так |
| Особливості. Вертикальна парковка труби | Так |
| Особливості. Додатково | Захист від перегрівання, Гумові (м'які) колеса, поворотна ручка, 3 коліщатка |
| Особливості. Змотування мережевого шнура | Так |
| Особливості. Комплектація | насадки, мішок для збору сміття |
| Особливості. Регулювання потужності | Так |
| Пилозбірник | мішок |
| Потужність | 700 Вт |
| Потужність всмоктування | 212 Вт |
| Підлога/Килим | Так |
| Радіус дії | 9 м |
| Регулювання потужності | на корпусі |
| Розмір | 27.2 x 43.4 x 28.9 см |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Система фільтрації. Обсяг пилозбірника, л | 3.00 |
| Система фільтрації. Тип пилозбірника | змінний мішок |
| Система фільтрації. Труба всмоктування | телескопічна, металева |
| Система фільтрації. Фільтр тонкого очищення (HEPA) | Так |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Тип пилососа | для сухого прибирання |
| Тип прибирання | сухе |
| Тип трубки | телескопічна сталева |
| Тип фільтра | НEPA |
| Турбощітка | Ні |
| УФ-обробка | Ні |
| Форм-фактор | стандартний |
| Фізичні. Вага, кг | 5.00 |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 27.2 x 43.4 x 28.9 |
| Фізичні. Довжина мережевого шнура, м | 7.00 |
| Фізичні. Живлення | мережа |
| Фізичні. Колір | Червоний |
| Фізичні. Радіус дії, м | 9.00 |
| Фізичні. Рівень шуму, дБ | 65.00 |
| Час зарядки | немає |
| Час роботи | немає |
| Щілинна | Так |
Новий відгук або коментар
Пилосос Gorenje (VCEA23GLR)
Немає в наявності
Код товару: 611694
3 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Щітка XPANDZONE Унікальна конструкція щітки. Х-подібний отвір великої універсальної щітки XpandZone збільшує площу всмоктування пилу з килимів, твердих поверхонь і паркету. Завдяки формі отвору пил затягується навіть по краях щітки. Це підвищує ефективність прибирання та економить час. Безтурботне прибирання пилососом. Пилосос оснащено дуже міцним гумовим амортизатором, який захищає меблі та сам прилад від ударів. Тепер вам не потрібно про це хвилюватися. Плавний рух по будь-якій поверхні. Гумові колеса запобігають пошкодженню делікатних підлог та забезпечують надійне зчеплення. Пилосос не залишає слідів і подряпин під час руху по гладеньких або шорстких поверхнях. 3 насадки. До пилососа додається набір із 3 додаткових насадок, що спрощують прибирання вашого дому: насадка для щілин, для меблів і маленька щіточка. Індикатор наповнення мішка або відсіку. Індикатор сповістить, коли мішок або відсік для сміття буде заповнений і його потрібно буде замінити або спорожнити. У цьому дві переваги: підвищення ефективності очищення та захист двигуна від перевантаження. Коли мішок або відсік для сміття заповнено, збільшується опір повітрю, яке проходить через пилосос, що підвищує навантаження на двигун. Автоматичне змотування кабелю. Автоматичне змотування кабелю передбачено в стандартній комплектації пилососів Gorenje. За допомогою цієї технології кабель автоматично змотується в корпус приладу.
![Пилосос Gorenje (VCEA23GLR) [611694] Пилосос Gorenje (VCEA23GLR) [611694]](/content/images/39/390x390l80mc0/31372450265137.jpg)
![Пилосос Gorenje (VCEA23GLR) [611694] Пилосос Gorenje (VCEA23GLR) [611694]](/content/images/39/390x390l80mc0/44036441903836.jpg)
![Пилосос Gorenje (VCEA23GLR) [611694] Пилосос Gorenje (VCEA23GLR) [611694]](/content/images/39/390x390l80mc0/79039579479218.jpg)
![Пилосос Gorenje (VCEA23GLR) [611694] Пилосос Gorenje (VCEA23GLR) [611694]](/content/images/39/390x390l80mc0/40734798291792.jpg)
![Пилосос Gorenje (VCEA23GLR) [611694] Пилосос Gorenje (VCEA23GLR) [611694]](/content/images/39/390x390l80mc0/57636639786829.jpg)
![Пилосос Gorenje (VCEA23GLR) [611694] Пилосос Gorenje (VCEA23GLR) [611694]](/content/images/39/574x390l80mc0/89357001787598.jpg)