|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 2.1 кг |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | без дисплея |
| Для меблів | Ні |
| Додаткові насадки | немає |
| Живлення | мережа |
| Знімний ручний пилосос | Ні |
| Колір | Білий |
| Комплектація | акумуляторний пилосос, зарядний пристрій, щілинна насадка 2 в 1, HEPA фільтр, сумка для зберігання |
| Об'єм пилозбірника | 0.4 л |
| Основні. Регулятор потужності | на корпусі |
| Основні. Споживана потужність, Вт | 500.00 |
| Основні. Тип | ручний |
| Основні. Тип прибирання | сухе |
| Основні. Турбошвидкість | Ні |
| Особливості. Індікатор заповнення пилозбірника | Ні |
| Особливості. Додатково | висушування гарячим повітрям: 65 °C |
| Особливості. Комплектація | збивальний валик, поролонновий фільтр: 2 шт., фільтр захисту електродвигуна: 3 шт. |
| Особливості. Функціональні | сушка гарячим повітрям (65 °C) |
| Підлога/Килим | Ні |
| Регулювання потужності | 1 режим |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Система фільтрації. Обсяг пилозбірника, л | 0.40 |
| Система фільтрації. Тип пилозбірника | контейнер |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Тип пилососа | портативний / автомобільний |
| Тип прибирання | сухе прибирання |
| Тип фільтра | HEPA |
| Турбощітка | Ні |
| УФ-обробка | Так |
| Функціонал прибирання. Cухе прибирання | Нейтралізує до 99.9 % бактерій і кліщів |
| Функціонал прибирання. Вологе прибирання | немає |
| Функціонал прибирання. Збір рідини | Ні |
| Фізичні. Вага, кг | 2.11 |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 17 x 24 x 30,9 |
| Фізичні. Довжина мережевого шнура, м | 5.00 |
| Фізичні. Живлення | мережа |
| Фізичні. Номінальна напруга, В | 220.00 |
| Фізичні. Рівень шуму, дБ | 80.00 |
| Час зарядки | немає |
| Час роботи | немає |
| Щілинна | Ні |
| Індикатор заряду | Ні |
| Еко-режим | Ні |
| Тип ручки | пряма |
Новий відгук або коментар
Акумуляторний пилосос Karcher VCH 4 UVClean (1.198-412.0)
Немає в наявності
Код товару: 619878
4 886 грн
4 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Чистий і здоровий сон можливий завдяки ручному дезинфікуючого пилососу VCH 4 UVClean. У матрацах, подушках та інших м`яких меблів накопичуються мільйони пилових кліщів та бактерій, які можуть викликати алергічні реакції та заважати повноцінному відпочинку, тому обмежуватися лише видимою чистотою недостатньо. Апарат VCH 4 UVClean дозволяє ефективно видаляти як видимі, так і невидимі забруднення, забезпечуючи глибоке очищення матраців та текстильних поверхонь. У його роботі поєднуються три високоефективні технології: інтенсивна вібрація валика, що вибиває, звільняє з волокон тканини глибоко забилися частинки бруду, шкірні лусочки і пилових кліщів, виводячи їх на поверхню; потужний електродвигун створює сильний потік повітря та надійно збирає всі відокремлені забруднення в контейнер для сміття; вбудований джерело короткохвильового ультрафіолетового випромінювання нейтралізує до 99,9% бактерій та кліщів, що знаходяться на поверхні. Така комбінація технологій забезпечує дійсно глибоке, безпечне та ефективне очищення будь-яких матраців, подушок, м`яких меблів та інших текстильних виробів, створюючи в будинку атмосферу свіжості, гігієни та захисту від алергенів.
![Акумуляторний пилосос Karcher VCH 4 UVClean (1.198-412.0) [619878] Акумуляторний пилосос Karcher VCH 4 UVClean (1.198-412.0) [619878]](/content/images/48/585x390l80mc0/80079417566724.jpg)
![Акумуляторний пилосос Karcher VCH 4 UVClean (1.198-412.0) [619878] Акумуляторний пилосос Karcher VCH 4 UVClean (1.198-412.0) [619878]](/content/images/48/585x390l80mc0/33201815821352.jpg)
![Акумуляторний пилосос Karcher VCH 4 UVClean (1.198-412.0) [619878] Акумуляторний пилосос Karcher VCH 4 UVClean (1.198-412.0) [619878]](/content/images/48/585x390l80mc0/99234264949279.jpg)
![Акумуляторний пилосос Karcher VCH 4 UVClean (1.198-412.0) [619878] Акумуляторний пилосос Karcher VCH 4 UVClean (1.198-412.0) [619878]](/content/images/48/585x390l80mc0/66193635553686.jpg)
![Акумуляторний пилосос Karcher VCH 4 UVClean (1.198-412.0) [619878] Акумуляторний пилосос Karcher VCH 4 UVClean (1.198-412.0) [619878]](/content/images/48/585x390l80mc0/51191146838575.jpg)
![Акумуляторний пилосос Karcher VCH 4 UVClean (1.198-412.0) [619878] Акумуляторний пилосос Karcher VCH 4 UVClean (1.198-412.0) [619878]](/content/images/48/585x390l80mc0/11373138597840.jpg)
![Акумуляторний пилосос Karcher VCH 4 UVClean (1.198-412.0) [619878] Акумуляторний пилосос Karcher VCH 4 UVClean (1.198-412.0) [619878]](/content/images/48/390x390l80mc0/21541215673159.jpg)