|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 2.5 кг |
|---|---|
| Вага, кг | 3.80 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | без дисплея |
| Для меблів | Так |
| Додаткові насадки | насадка Easy Brush (2 шт) |
| Живлення | акумулятор |
| Знімний ручний пилосос | Ні |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | пилосос акумуляторний, мийна насадка Aqua head + 2 мопи, турбо електрощітка, Vision Deep Power з підсвічуванням, щілинна насадка, насадка для м'яких меблів, насадка Easy Brush (2 шт), база для кріплення на стіну, 2 фільтри, інструкція, гарантійний талон |
| Максимальна потужність, Вт | 250.00 |
| Насадки і адаптери. Насадки | щілинна, для м'яких меблів, турбощітка, Easy Brush |
| Насадки і адаптери. Насадки для вологого прибирання | Для вологого прибирання, Aqua Head |
| Об'єм пилозбірника | 0.4 л |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.40 |
| Основні насадки | Щільова, Для м'яких меблів |
| Основні. Автономна робота, хв | 45.00 |
| Основні. Потужність всмоктування, Вт | 100.00 |
| Основні. Регулятор потужності | на ручці |
| Основні. Споживана потужність, Вт | 200.00 |
| Основні. Тип | акумуляторний, побутовий |
| Основні. Тип прибирання | сухе, вологе |
| Основні. Турбошвидкість | Так |
| Основні. Фільтри | HEF |
| Особливості. Індікатор заповнення пилозбірника | Ні |
| Особливості. Додатково | Технологія FLEX, Індикатор акумулятора |
| Особливості. Комплектація | пилосос |
| Особливості. Країна виробник | Китай |
| Особливості. Регулювання потужності | Так |
| Особливості. Спосіб зберігання | компактне зберігання |
| Особливості. Функціональні | Підсвічування |
| Парковка | Вертикальна |
| Пилозбірник | Контейнер |
| Потужність всмоктування | 100 Вт |
| Підлога/Килим | Так |
| Регулювання потужності | 2 режими + Турбо-режим |
| Розміри, см | 78.0 x 13.0 x 35.6 |
| Рівень шуму | 83 дБ |
| Рівень шуму, дБ | 83.00 |
| Система фільтрації. Обсяг пилозбірника, л | 0.44 |
| Система фільтрації. Тип пилозбірника | контейнер |
| Система фільтрації. Труба всмоктування | з шарніром |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Тип | Акумуляторний |
| Тип пилососа | вертикальний |
| Тип прибирання | сухе + вологе прибирання |
| Тип фільтра | мікрофільтр |
| Турбощітка | Так |
| УФ-обробка | Ні |
| Функціонал прибирання. Cухе прибирання | Очищення підлоги і килимових покриттів |
| Функціонал прибирання. Вологе прибирання | є |
| Функціонал прибирання. Збір рідини | Так |
| Фізичні. Вага, кг | 2.50 |
| Фізичні. Вид поверхні | ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, килим |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 112х24.8х23.4 |
| Фізичні. Живлення | акумулятор |
| Фізичні. Колір | Срібний, синій |
| Фізичні. Матеріал резервуара | пластик |
| Фізичні. Рівень шуму, дБ | 83.00 |
| Фізичні. Час заряду акумулятора | 3.00 |
| Час зарядки | 3 год |
| Час зарядки, хв | 240.00 |
| Час роботи | 45 хв |
| Щілинна | Так |
| Час роботи, хв | 45.00 |
| Індикатор заряду | Так |
| Еко-режим | Ні |
| Тип ручки | складається |
Новий відгук або коментар
Акумуляторний пилосос Rowenta X-Force 9.6 Aqua Allergy (RH20C0WO)
Немає в наявності
Код товару: 619804
9 845 грн
9 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Прибирання без жодних турбот за допомогою XForce Flex 9.60 Aqua. Завдяки постійній потужності всмоктування до 100 повітряних Ват для максимальної ефективності та надлегкій конструкції — лише 1,1 кг при використанні бездротового пилососа як ручного — XForce Flex 9.60 Aqua забезпечує ідеальне поєднання продуктивності та комфорту. Відкрийте для себе унікальний досвід прибирання, доповнений фірмовими технологіями Rowenta: система гнучкої трубки для доступу скрізь, не нахиляючись, технологія Aqua 2-в-1, що дозволяє мити та пилососити одночасно. Висока ефективність Потужне всмоктування до 100 повітряних ват для максимальної ефективності протягом тривалого часу та довготривалий акумулятор із часом роботи до 45 хвилин для ефективного глибокого очищення. Надлегка конструкція Тонкий і компактний бездротовий пилосос — лише 1,1 кг при використанні ручного блоку — для надлегкого прибирання та повного комфорту день за днем. Миє та пилососить одночасно Насолоджуйтеся зручним прибиранням і бездоганними результатами з X-Force Flex 9.60 та його технологією Aqua, що дозволяє мити та пилососити одночасно. Тепер він на 30% компактніший і на 10% легший, ніж попередні моделі, для прибирання без турбот. Розумне прибирання Виняткова продуктивність, покращена передовою технологією, з автоматичним регулюванням потужності всмоктування залежно від типу підлоги для оптимізації результатів прибирання щоразу. Надзвичайна спритність Відкрийте для себе новий досвід прибирання з неймовірною легкістю завдяки інтелектуальному дизайну з гнучкою трубкою Flex, щоб пилососити будь-де, не нахиляючись, та системі Power LED для прибирання пилу в місцях зі слабким освітленням. Ефективність у вас в руках Дисплей Smart Control показує залишок заряду батареї та сповіщує про необхідність очищення фільтра, а також дозволяє регулювати потужність відповідно до ваших потреб за допомогою 3 різних рівнів і тригера Boost. Надзвичайна гігієна та фільтрація Відкрийте для себе здорове та ретельне прибирання з довготривалим очищенням повітря, завдяки рівню фільтрації 99,9% від дрібного пилу, алергенів і пилових кліщів.
![Акумуляторний пилосос Rowenta X-Force 9.6 Aqua Allergy (RH20C0WO) [619804] Акумуляторний пилосос Rowenta X-Force 9.6 Aqua Allergy (RH20C0WO) [619804]](/content/images/36/390x390l80mc0/67090481304708.jpg)
![Акумуляторний пилосос Rowenta X-Force 9.6 Aqua Allergy (RH20C0WO) [619804] Акумуляторний пилосос Rowenta X-Force 9.6 Aqua Allergy (RH20C0WO) [619804]](/content/images/36/228x390l80mc0/35737711117807.jpg)
![Акумуляторний пилосос Rowenta X-Force 9.6 Aqua Allergy (RH20C0WO) [619804] Акумуляторний пилосос Rowenta X-Force 9.6 Aqua Allergy (RH20C0WO) [619804]](/content/images/36/800x154l80mc0/59020833617950.jpg)
![Акумуляторний пилосос Rowenta X-Force 9.6 Aqua Allergy (RH20C0WO) [619804] Акумуляторний пилосос Rowenta X-Force 9.6 Aqua Allergy (RH20C0WO) [619804]](/content/images/36/110x390l80mc0/88483895902770.jpg)
![Акумуляторний пилосос Rowenta X-Force 9.6 Aqua Allergy (RH20C0WO) [619804] Акумуляторний пилосос Rowenta X-Force 9.6 Aqua Allergy (RH20C0WO) [619804]](/content/images/36/167x390l80mc0/63078242270697.jpg)
![Акумуляторний пилосос Rowenta X-Force 9.6 Aqua Allergy (RH20C0WO) [619804] Акумуляторний пилосос Rowenta X-Force 9.6 Aqua Allergy (RH20C0WO) [619804]](/content/images/36/369x390l80mc0/39292280486661.jpg)
![Акумуляторний пилосос Rowenta X-Force 9.6 Aqua Allergy (RH20C0WO) [619804] Акумуляторний пилосос Rowenta X-Force 9.6 Aqua Allergy (RH20C0WO) [619804]](/content/images/36/245x390l80mc0/95351361117885.jpg)
![Акумуляторний пилосос Rowenta X-Force 9.6 Aqua Allergy (RH20C0WO) [619804] Акумуляторний пилосос Rowenta X-Force 9.6 Aqua Allergy (RH20C0WO) [619804]](/content/images/36/390x390l80mc0/95804720968648.jpg)
![Акумуляторний пилосос Rowenta X-Force 9.6 Aqua Allergy (RH20C0WO) [619804] Акумуляторний пилосос Rowenta X-Force 9.6 Aqua Allergy (RH20C0WO) [619804]](/content/images/36/557x390l80mc0/61232618019368.jpg)
![Акумуляторний пилосос Rowenta X-Force 9.6 Aqua Allergy (RH20C0WO) [619804] Акумуляторний пилосос Rowenta X-Force 9.6 Aqua Allergy (RH20C0WO) [619804]](/content/images/36/260x390l80mc0/15244848664235.jpg)
![Акумуляторний пилосос Rowenta X-Force 9.6 Aqua Allergy (RH20C0WO) [619804] Акумуляторний пилосос Rowenta X-Force 9.6 Aqua Allergy (RH20C0WO) [619804]](/content/images/36/390x390l80mc0/40057383731048.jpg)
![Акумуляторний пилосос Rowenta X-Force 9.6 Aqua Allergy (RH20C0WO) [619804] Акумуляторний пилосос Rowenta X-Force 9.6 Aqua Allergy (RH20C0WO) [619804]](/content/images/36/200x390l80mc0/92189889269968.jpg)