|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 2.5 кг |
|---|---|
| Гарантія | 24 міс. |
| Довжина кабелю | бездротовий |
| Живлення | акумулятор |
| Керування | на корпусі |
| Колір | Синій, чорний |
| Насадки і адаптери. Насадки | щілинна, турбощітка, вбудована щітка, 2 щітки Easy Вrush, щітка для меблів |
| Насадки і адаптери. Насадки для вологого прибирання | Насадка з мікрофібри, Активна миюча насадка Aerospin з LED підсвічуванням |
| Насадки і щітки | щілинна |
| Об'єм пилозбірника | 0.65 л |
| Основні. Автономна робота, хв | 60.00 |
| Основні. Потужність всмоктування, Вт | 150.00 |
| Основні. Регулятор потужності | на корпусі |
| Основні. Споживана потужність, Вт | 380.00 |
| Основні. Тип | акумуляторний |
| Основні. Тип прибирання | сухе, вологе |
| Основні. Турбошвидкість | Так |
| Основні. Фільтри | HEF system 99,9% |
| Особливості | щілинна насадка |
| Особливості. Індікатор заповнення пилозбірника | Так |
| Особливості. Вертикальна парковка труби | Так |
| Особливості. Додатково | Технологія FLEX, Індикатор зарядження акумулятора |
| Особливості. Комплектація | інструкція, насадки, зарядний пристрій, пилосос, гарантійний талон, 2 передмоторних фільтра, база для кріплення на стіну |
| Особливості. Країна виробник | Франція |
| Особливості. Функціональні | турборежим |
| Пилозбірник | циклонна система |
| Потужність всмоктування | 150 Вт |
| Розмір | 1130 х 266 х 252 мм |
| Рівень шуму | 84 дБ |
| Система фільтрації. Обсяг пилозбірника, л | 0.65 |
| Система фільтрації. Тип пилозбірника | циклонний фільтр |
| Споживана потужність | 380 Вт |
| Тип пилососа | ручний пилосос |
| Тип прибирання | сухе |
| Тип фільтра | HEF |
| Фізичні. Вага, кг | 2.50 |
| Фізичні. Живлення | акумулятор |
| Фізичні. Колір | Чорний, синій |
| Фізичні. Рівень шуму, дБ | 84.00 |
| Фізичні. Тип батареї | Li-lon |
| Фізичні. Час заряду акумулятора | 180.00 |
| Час зарядки | 180 хв |
| Час роботи | 60 хв |
Новий відгук або коментар
Пилосос Rowenta безпровідний X-Force Flex 12.60 Neo Auto Aqua Allergy, 150Вт, конт пил -0.65л, автон. робота до 60хв, вага-3кг, НЕРА, чорно-синій (RH9LC1WO)
Немає в наявності
Код товару: 102417
14 375 грн
14 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Акумуляторний пилосос Rowenta X-Force Flex 12.60 Neo забезпечує високу ефективність всмоктування, потужністю 150 Вт. Обладнаний новітньою щіткою, а також автоматичним регулюванням потужності всмоктування для ефективного очищення всіх підлог, особливо килимів. Скористайтеся активною миючою насадкою Aerospin, яка скорочує час прибирання вдвічі! Вона пропонує рішення 2-в-1: активне миття з обертовими швабрами для видалення стійких плям та потужне всмоктування. Технологія Flex для прибирання під низькими меблями, з LED-підсвіткою для кращої видимості. Ви не пропустите жодної пилинки.
![Пилосос Rowenta безпровідний X-Force Flex 12.60 Neo Auto Aqua Allergy, 150Вт, конт пил -0.65л, автон. робота до 60хв, вага-3кг, НЕРА, чорно-синій (RH9LC1WO) [102417] Пилосос Rowenta безпровідний X-Force Flex 12.60 Neo Auto Aqua Allergy, 150Вт, конт пил -0.65л, автон. робота до 60хв, вага-3кг, НЕРА, чорно-синій (RH9LC1WO) [102417]](/content/images/47/419x390l80mc0/77923819506941.jpg)
![Пилосос Rowenta безпровідний X-Force Flex 12.60 Neo Auto Aqua Allergy, 150Вт, конт пил -0.65л, автон. робота до 60хв, вага-3кг, НЕРА, чорно-синій (RH9LC1WO) [102417] Пилосос Rowenta безпровідний X-Force Flex 12.60 Neo Auto Aqua Allergy, 150Вт, конт пил -0.65л, автон. робота до 60хв, вага-3кг, НЕРА, чорно-синій (RH9LC1WO) [102417]](/content/images/47/390x390l80mc0/51046128409171.jpg)
![Пилосос Rowenta безпровідний X-Force Flex 12.60 Neo Auto Aqua Allergy, 150Вт, конт пил -0.65л, автон. робота до 60хв, вага-3кг, НЕРА, чорно-синій (RH9LC1WO) [102417] Пилосос Rowenta безпровідний X-Force Flex 12.60 Neo Auto Aqua Allergy, 150Вт, конт пил -0.65л, автон. робота до 60хв, вага-3кг, НЕРА, чорно-синій (RH9LC1WO) [102417]](/content/images/47/390x390l80mc0/71586838657941.jpg)
![Пилосос Rowenta безпровідний X-Force Flex 12.60 Neo Auto Aqua Allergy, 150Вт, конт пил -0.65л, автон. робота до 60хв, вага-3кг, НЕРА, чорно-синій (RH9LC1WO) [102417] Пилосос Rowenta безпровідний X-Force Flex 12.60 Neo Auto Aqua Allergy, 150Вт, конт пил -0.65л, автон. робота до 60хв, вага-3кг, НЕРА, чорно-синій (RH9LC1WO) [102417]](/content/images/47/390x390l80mc0/51437715407729.jpg)
![Пилосос Rowenta безпровідний X-Force Flex 12.60 Neo Auto Aqua Allergy, 150Вт, конт пил -0.65л, автон. робота до 60хв, вага-3кг, НЕРА, чорно-синій (RH9LC1WO) [102417] Пилосос Rowenta безпровідний X-Force Flex 12.60 Neo Auto Aqua Allergy, 150Вт, конт пил -0.65л, автон. робота до 60хв, вага-3кг, НЕРА, чорно-синій (RH9LC1WO) [102417]](/content/images/47/390x390l80mc0/35549759291498.jpg)
![Пилосос Rowenta безпровідний X-Force Flex 12.60 Neo Auto Aqua Allergy, 150Вт, конт пил -0.65л, автон. робота до 60хв, вага-3кг, НЕРА, чорно-синій (RH9LC1WO) [102417] Пилосос Rowenta безпровідний X-Force Flex 12.60 Neo Auto Aqua Allergy, 150Вт, конт пил -0.65л, автон. робота до 60хв, вага-3кг, НЕРА, чорно-синій (RH9LC1WO) [102417]](/content/images/47/390x390l80mc0/44435009306340.jpg)
![Пилосос Rowenta безпровідний X-Force Flex 12.60 Neo Auto Aqua Allergy, 150Вт, конт пил -0.65л, автон. робота до 60хв, вага-3кг, НЕРА, чорно-синій (RH9LC1WO) [102417] Пилосос Rowenta безпровідний X-Force Flex 12.60 Neo Auto Aqua Allergy, 150Вт, конт пил -0.65л, автон. робота до 60хв, вага-3кг, НЕРА, чорно-синій (RH9LC1WO) [102417]](/content/images/47/390x390l80mc0/52770353214612.jpg)
![Пилосос Rowenta безпровідний X-Force Flex 12.60 Neo Auto Aqua Allergy, 150Вт, конт пил -0.65л, автон. робота до 60хв, вага-3кг, НЕРА, чорно-синій (RH9LC1WO) [102417] Пилосос Rowenta безпровідний X-Force Flex 12.60 Neo Auto Aqua Allergy, 150Вт, конт пил -0.65л, автон. робота до 60хв, вага-3кг, НЕРА, чорно-синій (RH9LC1WO) [102417]](/content/images/47/390x390l80mc0/98521270891768.jpg)
![Пилосос Rowenta безпровідний X-Force Flex 12.60 Neo Auto Aqua Allergy, 150Вт, конт пил -0.65л, автон. робота до 60хв, вага-3кг, НЕРА, чорно-синій (RH9LC1WO) [102417] Пилосос Rowenta безпровідний X-Force Flex 12.60 Neo Auto Aqua Allergy, 150Вт, конт пил -0.65л, автон. робота до 60хв, вага-3кг, НЕРА, чорно-синій (RH9LC1WO) [102417]](/content/images/47/390x390l80mc0/79431501439202.jpg)