|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Акумулятор | Li-Ion |
|---|---|
| Вага | 1.8 кг |
| Вага, кг | 10.22 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Для меблів | Так |
| Довжина кабелю | бездротовий |
| Додаткові насадки | Покращена турбощітка Neo з LED підсвіткою; щітка Animal Turbo; Щітка для меблів; Щілинна насадка; 2 щітки Easy Вrush |
| Живлення | Від акумулятора |
| Знімний ручний пилосос | Так |
| Керування | на корпусі |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | Акумуляторний пилосос, Покращена турбощітка Neo, щітка Animal Turbo, Щітка для меблів, Щілинна насадка, 2 щітки Easy Вrush, Док-станція для зберігання пилососа та насадок, додатковий фільтр, Інструкція, Гарантійний талон |
| Максимальна потужність, Вт | 780.00 |
| Насадки і щітки | для меблів. основна. турбощітка. щілинна |
| Об'єм пилозбірника | 0.65 л |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.65 |
| Основні. Потужність всмоктування, Вт | 315.00 |
| Основні. Регулятор потужності | на ручці |
| Основні. Споживана потужність, Вт | 780.00 |
| Основні. Тип | контейнерний |
| Основні. Тип прибирання | сухе |
| Основні. Турбошвидкість | Так |
| Особливості | Технологія FLEX; Підсвічування; Інстальована фільтраційна система HEF system, яка є аналогом HEPA 13 і забезпечує рівень фільтрації пилу й алергенів 99.9%; Цифровий дисплей (із зазначенням часу до заряджання); Надтривалий час роботи - до 2 годин; Автомати |
| Особливості. Індікатор заповнення пилозбірника | Так |
| Особливості. Додатково | індикатор заміни фільтра, Система фільтрації HEF system, інтелектуальне прибирання: автоматичне регулювання потужності всмоктування за типом підлоги |
| Особливості. Експлуатаційні | повідомлення про необхідність очищення, індикатор заряду батареї |
| Особливості. Комплектація | щілинна насадка, інструкція, акумуляторний пилосос, щітка для меблів, 2 щітки Easy Вrush, гарантійний талон, додатковий фільтр, док-станція, покращена турбощітка Neo, щітка Animal Turbo |
| Особливості. Конструктивні | керування на корпусі, Вертикальна парковка |
| Особливості. Функціональні | підсвічування щітки. турборежим |
| Парковка | Вертикальна |
| Пилозбірник | Контейнер |
| Площа прибирання, кв.м | 315.00 |
| Потужність всмоктування | 315 Вт |
| Підлога/Килим | Так |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Розмір | 113 х 25.2 x 26.6 см |
| Розміри, см | 25.2 х 113 х 26.6 |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Система фільтрації. Тип пилозбірника | контейнер |
| Споживана потужність | 780 Вт |
| Тип | Акумуляторний |
| Тип пилососа | вертикальний + портативний |
| Тип прибирання | Сухе |
| Тип фільтра | HEPA |
| Турбощітка | Так |
| УФ-обробка | Ні |
| Функціонал прибирання. Вологе прибирання | немає |
| Функціонал прибирання. Збір рідини | Ні |
| Фізичні. Вага, кг | 10.22 |
| Фізичні. Вид поверхні | килим із високим ворсом, килим із низьким ворсом, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, плитка, тверде покриття |
| Фізичні. Рівень шуму, дБ | 79.00 |
| Фізичні. Тип батареї | Li-lon |
| Фізичні. Час заряду акумулятора | 360.00 |
| Час зарядки | 5 год |
| Час зарядки, хв | 360.00 |
| Час роботи | 120 хв |
| Щілинна | Так |
| Час роботи, хв | 120.00 |
| Індикатор заряду | Так |
| Еко-режим | Так |
| Тип ручки | пряма |
Новий відгук або коментар
Акумуляторний пилосос Rowenta (RH9C71E0)
Немає в наявності
Код товару: 204347
24 034 грн
24 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Акумуляторний пилосос Rowenta RH9C71E0
![Акумуляторний пилосос Rowenta (RH9C71E0) [204347] Акумуляторний пилосос Rowenta (RH9C71E0) [204347]](/content/images/28/424x390l80mc0/96980118445710.png)
![Акумуляторний пилосос Rowenta (RH9C71E0) [204347] Акумуляторний пилосос Rowenta (RH9C71E0) [204347]](/content/images/28/230x390l80mc0/27029488035318.png)
![Акумуляторний пилосос Rowenta (RH9C71E0) [204347] Акумуляторний пилосос Rowenta (RH9C71E0) [204347]](/content/images/28/390x390l80mc0/89761467598754.png)
![Акумуляторний пилосос Rowenta (RH9C71E0) [204347] Акумуляторний пилосос Rowenta (RH9C71E0) [204347]](/content/images/28/390x390l80mc0/44319427396110.png)
![Акумуляторний пилосос Rowenta (RH9C71E0) [204347] Акумуляторний пилосос Rowenta (RH9C71E0) [204347]](/content/images/28/488x390l80mc0/66604642918403.png)
![Акумуляторний пилосос Rowenta (RH9C71E0) [204347] Акумуляторний пилосос Rowenta (RH9C71E0) [204347]](/content/images/28/390x390l80mc0/78571679815404.png)
![Акумуляторний пилосос Rowenta (RH9C71E0) [204347] Акумуляторний пилосос Rowenta (RH9C71E0) [204347]](/content/images/28/584x390l80mc0/71063688849477.png)
![Акумуляторний пилосос Rowenta (RH9C71E0) [204347] Акумуляторний пилосос Rowenta (RH9C71E0) [204347]](/content/images/28/261x390l80mc0/35313461103827.png)
![Акумуляторний пилосос Rowenta (RH9C71E0) [204347] Акумуляторний пилосос Rowenta (RH9C71E0) [204347]](/content/images/28/316x390l80mc0/54637776371633.png)
![Акумуляторний пилосос Rowenta (RH9C71E0) [204347] Акумуляторний пилосос Rowenta (RH9C71E0) [204347]](/content/images/28/390x390l80mc0/63372358379133.png)
![Акумуляторний пилосос Rowenta (RH9C71E0) [204347] Акумуляторний пилосос Rowenta (RH9C71E0) [204347]](/content/images/28/390x390l80mc0/75367674664993.png)
![Акумуляторний пилосос Rowenta (RH9C71E0) [204347] Акумуляторний пилосос Rowenta (RH9C71E0) [204347]](/content/images/28/390x390l80mc0/48642530552124.png)
![Акумуляторний пилосос Rowenta (RH9C71E0) [204347] Акумуляторний пилосос Rowenta (RH9C71E0) [204347]](/content/images/28/261x390l80mc0/87712328867879.png)
![Акумуляторний пилосос Rowenta (RH9C71E0) [204347] Акумуляторний пилосос Rowenta (RH9C71E0) [204347]](/content/images/28/261x390l80mc0/55764478064587.png)