|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність для миючого засобу | немає |
|---|---|
| Вага | 4.1 кг |
| Вага, кг | 4.10 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Для меблів | Так |
| Довжина кабелю | 6.0 м |
| Довжина кабелю, м | 6.00 |
| Еко-двигун | Ні |
| Живлення | Від мережі |
| Керування | на корпусі |
| Колір | Червоний, чорний |
| Максимальна потужність, Вт | 750.00 |
| Об'єм пилозбірника | 2.5 л |
| Об'єм пилозбірника, л | 2.50 |
| Основні насадки | Пол-килим, Щільова |
| Особливості | Автозмотування шнура |
| Особливості. Змотування мережевого шнура | Так |
| Особливості. Функціональні | вибір режиму руху |
| Парковка | Вертикальна, Горизонтальна |
| Пилозбірник | Багаторазовий мішок |
| Потужність | 750 Вт |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Потужність всмоктування, Вт | 200.00 |
| Підлога/Килим | Так |
| Радіус дії | 9.2 м |
| Радіус дії, м | 9.20 |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Розмір | 246 х 280 х 390 мм |
| Розміри, см | 28 x 24.6 x 39 |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Рівень шуму, дБ | 79.00 |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Тип | Для сухого прибирання |
| Тип пилососа | для сухого прибирання |
| Тип прибирання | Сухе |
| Тип трубки | телескопічна сталева |
| Тип фільтра | EPA |
| Труба всмоктування | Сталева телескопічна |
| Турбощітка | Ні |
| УФ-обробка | Ні |
| Форм-фактор | стандартний |
| Час зарядки | немає |
| Час роботи | немає |
| Щілинна | Так |
Новий відгук або коментар
Пилосос Samsung (VC07M25E0WR/UK)
Немає в наявності
Код товару: 200910
3 864 грн
3 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Пилосос Samsung VC07M25E0WR/UK
![Пилосос Samsung (VC07M25E0WR/UK) [200910] Пилосос Samsung (VC07M25E0WR/UK) [200910]](/content/images/49/280x390l80mc0/46433240028971.jpg)
![Пилосос Samsung (VC07M25E0WR/UK) [200910] Пилосос Samsung (VC07M25E0WR/UK) [200910]](/content/images/49/487x390l80mc0/33277850624838.png)
![Пилосос Samsung (VC07M25E0WR/UK) [200910] Пилосос Samsung (VC07M25E0WR/UK) [200910]](/content/images/49/388x390l80mc0/95287365384398.jpg)
![Пилосос Samsung (VC07M25E0WR/UK) [200910] Пилосос Samsung (VC07M25E0WR/UK) [200910]](/content/images/49/569x390l80mc0/43100639489993.png)
![Пилосос Samsung (VC07M25E0WR/UK) [200910] Пилосос Samsung (VC07M25E0WR/UK) [200910]](/content/images/49/486x390l80mc0/84293701053761.png)
![Пилосос Samsung (VC07M25E0WR/UK) [200910] Пилосос Samsung (VC07M25E0WR/UK) [200910]](/content/images/49/571x390l80mc0/34197746402394.png)
![Пилосос Samsung (VC07M25E0WR/UK) [200910] Пилосос Samsung (VC07M25E0WR/UK) [200910]](/content/images/49/294x390l80mc0/34866334580953.png)
![Пилосос Samsung (VC07M25E0WR/UK) [200910] Пилосос Samsung (VC07M25E0WR/UK) [200910]](/content/images/49/469x390l80mc0/48979518027037.png)
![Пилосос Samsung (VC07M25E0WR/UK) [200910] Пилосос Samsung (VC07M25E0WR/UK) [200910]](/content/images/49/315x390l80mc0/53355662057384.jpg)