|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−9%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність для миючого засобу | немає |
|---|---|
| Вага | 6.9 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
| Для меблів | Так |
| Довжина кабелю | 8.0 м |
| Еко-двигун | Ні |
| Живлення | мережа |
| Керування | на корпусі |
| Колір | Синій, сріблястий |
| Модель | Perfect Air Allergy Pure |
| Насадки і адаптери. Насадки | комбінована (підлога/килим), щілинна, Пилова, для м'яких меблів |
| Об'єм пилозбірника | 1.8 л |
| Основні. Споживана потужність, Вт | 1700.00 |
| Основні. Тип | миючий, побутовий |
| Основні. Тип прибирання | сухе, збір рідини |
| Особливості. Вертикальна парковка труби | Так |
| Особливості. Додатково | Захист від алергенів |
| Особливості. Змотування мережевого шнура | Так |
| Особливості. Регулювання потужності | Так |
| Пилозбірник | аквафільтр |
| Потужність | 1700 Вт |
| Підлога/Килим | Так |
| Радіус дії | 11 м |
| Регулювання потужності | на корпусі |
| Розмір | 467 х 318 х 294 мм |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Система фільтрації. Обсяг пилозбірника, л | 2.60 |
| Система фільтрації. Тип пилозбірника | резервуар з водою (аквафильтр) |
| Система фільтрації. Труба всмоктування | телескопічна, металева |
| Система фільтрації. Фільтр тонкого очищення (HEPA) | Так |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Тип пилососа | для сухого прибирання |
| Тип прибирання | сухе |
| Тип трубки | телескопічна алюмінієва |
| Тип фільтра | аквафільтр |
| Турбощітка | Ні |
| УФ-обробка | Ні |
| Форм-фактор | стандартний |
| Функціонал прибирання. Cухе прибирання | Очищення м'яких меблів і одягу, Очищення підлоги і килимових покриттів, Видалення пилу з важкодоступних місць, Усунення пилу з техніки, рослин, Очищення плитки, лінолеуму і ламінату |
| Функціонал прибирання. Збір рідини | Так |
| Фізичні. Вага, кг | 6.90 |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 29.4x31.8x46.7 см |
| Фізичні. Довжина мережевого шнура, м | 8.00 |
| Фізичні. Живлення | мережа |
| Фізичні. Колір | Білий, бірюзовий |
| Фізичні. Радіус дії, м | 11.00 |
| Час зарядки | немає |
| Час роботи | немає |
| Щілинна | Так |
Новий відгук або коментар
Пилосос з аквафільтром Thomas Perfect Air Allergy Pure (786526)
Немає в наявності
Код товару: 610550
8 469 грн
9 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Якщо Вам потрібен якісний і надійний пилосос, який зможе впоратися не тільки зі збиранням приміщень, але і перешкоджати повторному поширенню пилу, тоді Ви напевно по достоїнству зможете оцінити таку модель пилососа, як Thomas Perfect Air Allergy Pure. У конструкції цієї моделі передбачена максимально ефективна система фільтрації, що складається з AQUA-PURE FILTERBOX і НЕРА-13 Filter, яка легко вловлює пилок і дрібний пил, що дуже актуально для людей страждає алергією. Крім цього в Thomas Perfect Air Allergy Pure використовується енергозберігаюча турбіна, доповнена незалежним охолодженням, і пропонується телескопічна труба, виконана з нержавіючої сталі, для зручності роботи з ним. Радіус дії Thomas Perfect Air Allergy Pure досягає 11 м, його забезпечує 8-ми метровий кабель з функцією автозмотування