платежі
по 500 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Матеріал | Поліестер |
| Підходить для екранів | 15.6" |
| Розмір | 460 х 340 х 140 мм |
| Місткість ноутбука, дюймів | 15.6" |
| Особливості | бічні кишені. вихід для кабелю. регулируемые лямки |
| Тип | Рюкзак |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вага | 0,7 кг |
| Внутрішня висота під пристрій | 380 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 260 мм |
| Кількість основних відсіків | 2 |
| Спинка | ортопедична |
| Спосіб закриття | блискавка |
платежі
по 500 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
Рюкзак для ноутбука Modecom SMART (PLE-MC-SMART-15) стане в нагоді власникам ноутбуків діагоналлю 15,6 дюймів.
Він призначений як для щоденних переміщень містом, так і для тривалих подорожей. Спеціальне м’яке відділення захистить ваш гаджет від ударів, подряпин та інших випадкових механічних пошкоджень, а численні внутрішні та зовнішні кишені для аксесуарів, документів формату А4 та інших речей дозволять їх впорядковано розмістити.
Зовнішній USB порт пропонує зручне зарядження для смартфона та інших USB пристроїв – тримайте повербанк у рюкзаку та підключайте до нього смартфон через зовнішній порт USB.
Ергономічна спинка та плечові лямки, роблять рюкзак Modecom SMART зручним та комфортним у користуванні. Водонепроникна тканина сірого кольору захистить ваші речі під час дощової погоди.
Рюкзак Modecom SMART також оснащений спеціальним ременем, який дозволяє прикріпити його до дорожньої сумки, що забезпечить максимальний комфорт при подорожі.