|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Матеріал | Нейлон |
| Внутрішні розміри, мм | 330 х 260 х 30 |
| Зовнішні розміри, мм | 440 х 280 х 100 |
| Місткість ноутбука, дюймів | 15.6" |
| Гарантія | 12 міс. |
| Внутрішня висота під пристрій | 330 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 260 мм |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Спосіб закриття | блискавка |
Новий відгук або коментар
Рюкзак для ноутбука Grand-X 15.6" Black (RS-365)
Немає в наявності
Код товару: 615638
539 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Стильний і мінімалістичний рюкзак Grand-X RS-365 відмінно підійде для повсякденних завдань. Легкий і акуратний, він має внутрішню кишеню для ноутбука на липучці який не дасть ноутбука бовтатися в рюкзаку, основне відділення і додатковий зовнішній кишеню на блискавці для дрібниць. Рюкзак виготовлений з водовідштовхувального нейлону.
![Рюкзак для ноутбука Grand-X 15.6" Black (RS-365) [615638] Рюкзак для ноутбука Grand-X 15.6" Black (RS-365) [615638]](/content/images/11/390x390l80mc0/50482414126937.jpg)
![Рюкзак для ноутбука Grand-X 15.6" Black (RS-365) [615638] Рюкзак для ноутбука Grand-X 15.6" Black (RS-365) [615638]](/content/images/11/390x390l80mc0/37629246427042.jpg)
![Рюкзак для ноутбука Grand-X 15.6" Black (RS-365) [615638] Рюкзак для ноутбука Grand-X 15.6" Black (RS-365) [615638]](/content/images/11/390x390l80mc0/25825606280244.jpg)
![Рюкзак для ноутбука Grand-X 15.6" Black (RS-365) [615638] Рюкзак для ноутбука Grand-X 15.6" Black (RS-365) [615638]](/content/images/11/390x390l80mc0/58273077142015.jpg)
![Рюкзак для ноутбука Grand-X 15.6" Black (RS-365) [615638] Рюкзак для ноутбука Grand-X 15.6" Black (RS-365) [615638]](/content/images/11/390x390l80mc0/81725772124487.jpg)
![Рюкзак для ноутбука Grand-X 15.6" Black (RS-365) [615638] Рюкзак для ноутбука Grand-X 15.6" Black (RS-365) [615638]](/content/images/11/390x390l80mc0/49437150133538.jpg)
![Рюкзак для ноутбука Grand-X 15.6" Black (RS-365) [615638] Рюкзак для ноутбука Grand-X 15.6" Black (RS-365) [615638]](/content/images/11/390x390l80mc0/24403931595731.jpg)