|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−12%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Матеріал | Поліестер |
| Розмір | 430 х 300 х 100 мм |
| Внутрішні розміри, мм | 350 х 280 х 40 |
| Зовнішні розміри, мм | 435 х 305 х 105 |
| Місткість ноутбука, дюймів | 15.6" |
| Особливості | файловий роздільник |
| Тип | рюкзак |
| Гарантія | 24 міс. |
| Вага | 0.79 кг |
| Об'єм | 11 л |
| Вологозахист | Так |
| Зовнішні кармани | Так |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Можливість кріплення до багажної сумки | Ні |
| Регульований знімний плечовий ремінь | Ні |
| Спинка | м'яка |
| Спосіб закриття | блискавка |
Новий відгук або коментар
Рюкзак для ноутбука Promate Satchel BP 15.6" Black (satchel-bp.black)
Немає в наявності
Код товару: 605760
1 057 грн
1 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Promate Satchel-BP — це поєднання практичності та стилю, зручної посадки та продуманості деталей. Носи з собою всі необхідні речі та рухайся з комфортом у міському потоці. Місткий: Рюкзак має внутрішній об’єм — 11 л. Він легко вміщує ноутбук 15.6", планшет, документи формату А4, контейнер з їжею, спортивний одяг та інші повсякденні речі. Функціональний: 3 секції на змійці, 5 відділень, бокові кишені для їжі та напоїв, м’які плечові лямки та поясний ремінь. Відділення для ноутбука: Щільні стінки, ударопоглинаючі вставки та надійна фіксація забезпечать захист твого девайсу. SleekComfort дизайн: Плавні лінії та мінімалістичність роблять рюкзак стильним доповненням будь-якого образу. Якісні матеріали: Зносостійка та водонепроникна тканина, а також надійна фурнітура гарантують довговічність виробу.
![Рюкзак для ноутбука Promate Satchel BP 15.6" Black (satchel-bp.black) [605760] Рюкзак для ноутбука Promate Satchel BP 15.6" Black (satchel-bp.black) [605760]](/content/images/15/390x390l80mc0/22723855786467.jpg)
![Рюкзак для ноутбука Promate Satchel BP 15.6" Black (satchel-bp.black) [605760] Рюкзак для ноутбука Promate Satchel BP 15.6" Black (satchel-bp.black) [605760]](/content/images/15/390x390l80mc0/86996976018113.jpg)
![Рюкзак для ноутбука Promate Satchel BP 15.6" Black (satchel-bp.black) [605760] Рюкзак для ноутбука Promate Satchel BP 15.6" Black (satchel-bp.black) [605760]](/content/images/15/390x390l80mc0/70660626532017.jpg)
![Рюкзак для ноутбука Promate Satchel BP 15.6" Black (satchel-bp.black) [605760] Рюкзак для ноутбука Promate Satchel BP 15.6" Black (satchel-bp.black) [605760]](/content/images/15/390x390l80mc0/15294204438027.jpg)
![Рюкзак для ноутбука Promate Satchel BP 15.6" Black (satchel-bp.black) [605760] Рюкзак для ноутбука Promate Satchel BP 15.6" Black (satchel-bp.black) [605760]](/content/images/15/390x390l80mc0/68621745073035.jpg)
![Рюкзак для ноутбука Promate Satchel BP 15.6" Black (satchel-bp.black) [605760] Рюкзак для ноутбука Promate Satchel BP 15.6" Black (satchel-bp.black) [605760]](/content/images/15/390x390l80mc0/65271724078479.jpg)