|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний, сірий |
|---|---|
| Матеріал | поліестер |
| Підходить для екранів | 16" |
| Розмір | 36 x 48 x 26 см |
| Вага, г | 1600 |
| Відділення | 2 бічні сітчасті кишені |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 27,8 x 37,8 x 3,9 см |
| Відділення. Для аксесуарів | Так |
| Відділення. Для документів | Так |
| Відділення. Для ноутбука | Так |
| Відділення. Для планшета | Так |
| Відділення. Дод. зовнішнє | Так |
| Відділення. Органайзер | Так |
| Додатково | ручка оснащена металевим тросом |
| Місткість ноутбука, дюймів | 16" |
| Об'єм, л | 26.000 |
| Особливості | «дихаюча» сітка на спинці |
| Тип | рюкзак |
| У напрямку | міський стиль, діловий стиль, для поїздок |
| Гарантія | 36 міс. |
| Спинка | м'яка |
| Спосіб закриття | блискавка |
Новий відгук або коментар
Рюкзак для ноутбука, Wenger Synergy 16", чорно-сірий (600635)
Немає в наявності
Код товару: 103191
4 549 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Міцний міський рюкзак з туристичними особливостями. Ідеально підходить для перенесення солідної кількості поклажі, при цьому без найменших втрат в комфорті і безпеки. Ручка оснащена металевим тросом в пластиковій оболонці і кріпиться до корпусу рюкзака 4-ма заклепками.