|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−38%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Silver Gray |
|---|---|
| Матеріал | Поліестер |
| Розмір | 48 × 31 × 15 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | T-B3210 |
| Місткість ноутбука, дюймів | 15.6" |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вага | 1.05 кг |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Об'єм | 20 л |
| Тип конструкції | Дволямковий |
Новий відгук або коментар
Рюкзак Tigernu T-B3210 15.6" Silver Grey (T-B3210SilGrey)
Немає в наявності
Код товару: 800094
692 грн
1 116 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Рюкзак Tigernu T-B3210 — ідеальний вибір для тих, хто шукає функціональний та стильний варіант для повсякденного використання. Він поєднує в собі зручність, безпеку та високу якість виготовлення. Його поверхня виконана з міцного та водовідштовхувального поліестеру 300D, який захистить вміст від вологи, пилу та бруду.Посилені шви рюкзака Tigernu гарантують довговічність та надійність у використанні. М'які сітчасті вставки на спинці забезпечать хорошу вентиляцію і запобігають накопиченню вологи, що зробить носіння ще комфортнішим. Широкі лямки зручно лежать на плечах, є можливість регулювання довжини — можна налаштувати їхню довжину під свій ріст та параметри тіла. Грудна стяжка між лямками забезпечує більш рівномірний розподіл ваги вмісту та зменшує навантаження на плечі.Рюкзак T-B3210 має містке основне відділення з кишенею для ноутбука з еластичним ременем та захисною вставкою, що забезпечить безпеку пристрою під час транспортування. Усередині достатньо кишень різного розміру для розміщення всього необхідного одягу, книг, мобільних гаджетів та аксесуарів. Зверху передбачений клапан на карабінах, який принесе додатковий захист речей усередині рюкзака від вологи та пилу. Дві об'ємні фронтальні кишені на блискавках і кишеня на клапані дозволять зручно зберігати дрібниці і при необхідності швидко знайти потрібний предмет. Бічні кишені для води або парасольки та пластикові кільця на лямках для кріплення окулярів або навушників роблять цей рюкзак ще зручнішим та функціональнішим.